21:31 2020 Liepos 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  27

  Girtas vyriškis panaudojo fizinį smurtą prieš garbaus amžiaus moterį ir atimdamas galimybę priešintis, iš jos namų pasisavino 7 eurus

  VILNIUS, rugpjūčio 6 — Sputnik. 14 kartų teistas vyras iš Jonavos kaltinamas plėšimu ir pasikėsinimu išžaginti bei seksualiai prievartauti bejėgiškos būklės moterį, gimusią 1928 metais, prieš jos valią.

  Antrankiai. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Табылды Кадырбеков

  Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl plėšimo, kai būdamas neblaivus (nustatytas 1,76 promilės girtumas) įsibrovęs į namus vyras, gimęs 1974 metais, panaudojo fizinį smurtą prieš garbaus amžiaus moterį ir, atimdamas galimybę priešintis, iš jos namų pasisavino 7 eurus.

  Kaltinamasis plėšimo metu taip pat pasikėsino išžaginti ir seksualiai išprievartauti nukentėjusiąją prieš jos valią. Itin jautrų nusikaltimą žmogaus seksualinio apsisprendimo laisvei ir neliečiamumui pasikėsinusiam įvykdyti vyriškiui buvo paskirta kardomoji priemonė – suėmimas. Kaltinamajam gresiantis bausmės dydis bus svarstomas teismo posėdžių salėje.

  Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas šių metų balandžio mėnesį ir baigtas per 4 mėnesius. Ikiteisminis tyrimas perduotas teismui.

  Dar šia tema

  Teismas paliko apkaltinamąjį nuosprendį prievartavusiam amerikiečiui
  Tegai:
  Joniškės

  Svarbiausios temos