20:55 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  74

  Tačiau, susitarusios mokyklos bendruomenėje ir suderinusios su savivaldybe ar kitais mokyklos savininkais, mokslo metų pradžios šventę mokyklos gali surengti ir šeštadienį, rugsėjo 1-ąją

  VILNIUS, rugpjčio 7 - Sputnik. Kadangi šiemet Mokslo ir žinių diena — rugsėjo 1-oji — bus šeštadienį, tai mokslo metų ir ugdymo proceso pradžia nukeliama į artimiausią darbo dieną — rugsėjo 3-iąją, pirmadienį, informuoja Švietimo ir mokslo ministerija.

  Tačiau, susitarusios mokyklos bendruomenėje ir suderinusios su savivaldybe ar kitais mokyklos savininkais, mokslo metų pradžios šventę mokyklos gali surengti ir šeštadienį, rugsėjo 1-ąją.

  Apie tai ŠMM raštu informavo mokyklų steigėjas savivaldybes ir mokyklų vadovus.

  Pradėjus ugdymo procesą Mokslo ir žinių dieną – šeštadienį – darbuotojams taikomas apmokėjimas kaip poilsio dieną. Darbo kodeksas nustato, kad už darbą poilsio dieną, kuri nenustatyta pagal darbo (pamainos) grafiką, mokama ne mažiau kaip dvigubai.

  Šiemet į daugiau nei 1000 šalies mokyklų nuo rugsėjo atkeliaus per 320 tūkst. mokinių, iš jų – apie 30 tūkst. pirmokėlių, panašiai tiek pat kaip pernai.

  Dar šia tema

  Kaunas kviečia dėstytojus dirbti mokyklose
  Į Lietuvą atvyks 15 vaikų iš Ukrainos
  Tegai:
  mokslo metai, Lietuva

  Svarbiausios temos