00:29 2019 Kovo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1349
 • RUB72.9217
  Saulius Skvernelis

  Skvernelis pasiteisino dėl reklaminės kampanijos "Vilnius — Europos G taškas"

  © AP Photo / Mindaugas Kulbis
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  4801

  Pasak Skvernelio, marketologai pasirinko keistą reklamos būdą; reklama nei teisinių, nei moralės ribų neperžengia, tačiau tokia kampanija gali turėti įtakos popiežiaus Pranciškaus vizitui

  VILNIUS, rugpjūčio 8 — Sputnik. Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis bandė pateisinti Vilniaus reklamą, kurioje sostinė pristatyta kaip Europos "G taškas". Apie tai jis kalbėjo interviu LRT RADIJUI.

  "Manau, kad tai keistas reklaminis būdas, tačiau esame demokratinė šalis. Manau, kad neperžengiame teisės reguliavimo. Manau, kad ir moralės normos nėra peržengtos", — teigė ministras.

  Tačiau jis teigė, kad marketologai turėjo susitarti dėl tokios reklamos kampanijos laiko. Rugsėjį Lietuvą aplankys popiežius Pranciškus ir tokia reklama gali būti netinkama. Anksčiau Vyriausybė paprašė Vilniaus administracijos pradėti turizmo reklamos kampaniją po popiežiaus vizito.

  Lietuvos katalikų bažnyčia priešinosi tokiai reklamai. Pasak jos hierarchų, tokia Vilniaus propaganda sukuria miestui sekso turizmo centro įvaizdį.

  Reklamos kampanijos idėją sukūrė Jurgis Ramanauskas ir Skaistė Kaurynaitė, prie jų prisidėjo Ugnius Mikšta. "Pagrindinė kampanijos įžvalga yra ta, kad mažai kas žino, kur Vilnius iš tikrųjų yra, bet kai atvažiuoja, visi būna labai patenkinti ir pamilsta Vilnių", — pasakojo Ramanauskas.

  Reklama startuos nuo rugpjūčio 9 dienos internete. Kampanija siekiama sudominti galimybe aplankyti Vilnių.

  Vilniaus reklaminės kampanijos metu reklaminės juostos ir vaizdo įrašai internete ves į specialiai sukurtą interneto tinklalapį. Jame bus kviečiama žaisti specialų žaidimą: po kelių klausimų lankytojui pasiūlomas asmeniškai jam pritaikytas Vilniaus lankytinų vietų žemėlapis.

  Dar šia tema

  Lietuvos sostinės laukia permainos: pristatyta stoties modernizavimo vizija
  Lietuvos turizmo plėtrai prašoma beveik 6 mln eurų
  Tegai:
  Europa, Vilnius, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos