23:56 2019 Kovo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1349
 • RUB72.9217
  Wizz Air, archyvinė nuotrauka

  "Wizz Air" pradės skrydžius iš Kauno į Turku Suomijoje

  © Photo: Made in vilnius
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  86 0 0

  Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadienį ir penktadienį, bilietų kaina prasideda nuo 9,99 eurų

  VILNIUS, rugpjūčio 8 — Sputnik. Oro linijų bendrovė "Wizz Air" pristato naują kryptį – nuo lapkričio 9 dienos aviakompanija sujungs Kauną su Turku Suomijoje.

  "Malonu pranešti apie 6-ąjį "Wizz Air" maršrutą iš Kauno į visada šurmuliuojantį ir kultūriškai turtingą pietų Suomijos miestą Turku", – sakė "Wizz Air" korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado.

  Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadienį ir penktadienį. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 eurų, įskaitant rankinį bagažą, kuris atitinka šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm.

  Kauno miesto savivaldybės mero pavaduotojas Simonas Kairys kalbėjo apie naujo maršruto į Suomiją svarbą.

  "Nuostabi žinia Kaunui, kad viena didžiausių žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Lietuvoje pradės skrydžius į Turku miestą Suomijoje, tai ypač svarbi ir tikslinė rinka. Kauno viešbučiai, maitinimo įstaigos puikiai atsimena laikus, kai Kaunas buvo mėgstamas turistų iš Suomijos", – teigė Kairys.

  "Wizz Air" savo veiklą Kauno oro uoste pradėjo 2016 metais ir po dvejų metų aptarnavo daugiau nei 328 tūkst. keleivių.

  Kartu su šiandieną paskelbta Kaunas-Turku kryptimi aviakompanija savo tinklą papildo daugiau nei 125 naujais maršrutais ir daugiau nei 700 papildomų skrydžių 44-ose šalyse.

  Šią savaitę "Wizz Air" savo tinklą Europoje ir už jos ribų papildė 12 naujų krypčių: Budapeštas – Donkasterio Šefildo oro uostas; Krajova – Briuselio Šarlerua; Tirana – Dortmundas; Vilnius – Lvovas; Priština – Miulūzas; Priština – Dortmundas; Priština – Memingenas; Varšuva – Viena; Gdanskas – Charkovas; Vroclavas – Charkovas; Lvovas – Bratislava; Kaunas – Turku.

  Dar šia tema

  "Wizz Air": rezervuoti bilietus galima nenurodant vardo ir pavardės
  Prasideda oro uostų žiemos sezonas: net tik Europa, bet ir Afrika
  Nuo šiandien "Wizz Air" keleiviai gali nemokamai vežtis rankinį bagažą
  Tegai:
  Suomija, Kaunas, Wizz Air

  Svarbiausios temos