17:23 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kelias į pražūtį (37)
  22

  Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 15 metų

  VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Klaipėdos kriminalistai atliko 2 tikslines operacijas Palangoje ir Kretingos rajone, per kurias sulaikyti narkotinių ir psichotropinių medžiagų platintojai. Iš neteisėtos apyvartos paimti dideli kvaišalų kiekiai, praneša policijos spaudos tarnyba.

  Liepos 10 dieną Palangoje sulaikyta 1989 metais gimusi įtariamoji, pas kurią rasta daugiau nei 100 g narkotinės medžiagos – kanapių. Sulaikytoji įtariama neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Įtarimai dėl kvaišalų įgijimo ir laikymo taip pat pareikšti trims narkotikus įsigijusiems asmenims.

  Kitą dieną Kretingoje sulaikytas 1982 metais gimęs įtariamasis. Pas 6 kartus teistą asmenį rasta beveik 1 400 tablečių su psichotropine medžiaga – MDMA, apie 200 g amfetamino, kokaino bei kanapių.

  Sulaikytajam pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais bei paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.

  Prokuroro sprendimu apribotos bedarbio nuosavybės teisės į galimai nusikalstamu būdu gautas lėšas. Įtarimai dėl kvaišalų įgijimo ir laikymo taip pat pareikšti trims narkotikus įsigijusiems asmenims.

  Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 15 metų.

  Temos:
  Kelias į pražūtį (37)

  Dar šia tema

  Lietuvoje nuo stabligės mirė moteris
  Vilniuje demaskuoti kokaino platintojai
  Tegai:
  narkotikai, Klaipėda

  Svarbiausios temos