09:56 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Popiežiaus Pranciškaus vizitas į Lietuvą 2018 metų rugsėjį (31)
  94

  Vilniuje vyks popiežiaus susitikimas su jaunimu, kitą dieną Kaune – šv. Mišios; prie abiejų įvykių "LG" priderino traukinių tvarkaraščius – traukiniai važiuos ir naktimis, ir ankstyvą rytą

  VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Dvi dienas vyksiančio popiežiaus Pranciškaus vizito metu kryptimi Vilnius-Kaunas-Vilnius planuojama pervežti daugiau kaip 20 tūkst. žmonių – tai rekordinis skaičius keleivių, per dvi dienas vyksiančių vienu maršrutu, praneša "Lietuvos geležinkeliai".

  Rugsėjo 22–23 dienomis Lietuvoje vyks popiežiaus Pranciškaus vizitas, kuris  sukvies tikinčiuosius į du pagrindinius šalies miestus – Vilnių ir Kauną.

  Į visą savaitgalį čia vyksiančius susitikimus su popiežiumi žmonės galės keliauti "Lietuvos geležinkelių" traukiniais – tam koreguojami tvarkaraščiai ir skiriami papildomi sąstatai.

  "Popiežiaus vizitas – istorinė akimirka visai šaliai. Siekiame, kad kuo daugiau žmonių į susitikimus su Šventuoju Tėvu galėtų vykti viešuoju transportu, išvengdami automobilių parkavimo problemų, tad šiuo laikotarpiu į Kauną ir Vilnių važiuos didžiausio sąstato traukiniai, intensyvus eismas vyks ir naktį", – rekordinį vežimą komentuoja "Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

  Rugsėjo 22 dieną vyks popiežiaus susitikimas su jaunimu Vilniuje, rugsėjo 23 dieną – šv. Mišios Kauno Santakoje. Prie abiejų įvykių "Lietuvos geležinkeliai" priderino traukinių tvarkaraščius – traukiniai važiuos ir naktimis, ir ankstyvą rytą, kad norintieji galėtų suspėti į svarbiausias susitikimo su popiežiumi akimirkas.

  Rugsėjo 22-ąją, šeštadienį, Vilniuje popiežių bus galima sutikti S. Daukanto aikštėje, prie Aušros Vartų, kelyje nuo Aušros Vartų į Katedros aikštę, kur vyks Jaunimo susitikimas, o po jo – kelyje į Apaštalinę nunciatūrą.

  Sekmadienį po šv. Mišių Kauno Santakos parke popiežius keliaus papamobiliu į Kauno arkikatedrą. Vakarop Vilniuje žmonės sutikti Šventąjį Tėvą kviečiami į Lukiškių aikštę ir į kelią nuo Lukiškių aikštės iki nunciatūros.

  Temos:
  Popiežiaus Pranciškaus vizitas į Lietuvą 2018 metų rugsėjį (31)

  Dar šia tema

  Seimas suabejojo pasiruošimu amnestuoti apie 300 nusikaltėlių

  Svarbiausios temos