14:59 2020 Balandžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  178

  Aktorė taip pat gynė savo kolegas, įtrauktus į Ukrainos "juodąjį sąrašą"— dainininkė mano, kad atlikėjai nesigaudo politikoje ir patenka į sąrašus, nes jie nesupranta, kas vyksta

  VILNIUS, rugpjūčio 12 — Sputnik. Dainininkė Laima Vaikulė pareiškė, kad ji nevažiuos į Krymą už jokius pinigus, rašo laikraštis Dūmskaja.

  Prieš koncertą Odesoje spaudos konferencijoje, latvių dainininkė žurnalistams sakė, kad jai draudžiama vykti į pusiasalį.

  "Ne. Mums draudžiama. Mums, europiečiams. Aš ten nevažiuosiu už jokius pinigus", — sakė Vaikulė.

  Tuo pačiu metu ji pasisakė už savo kolegas, kurie pateko į Ukrainos "juodąjį sąrašą". Pasak Vaikulės, estrados artistai nutolę nuo realaus gyvenimo, ir jie pateko į sąrašus, tai tik todėl, kad nesupranta, kas vyksta.

  Vaikulė taip pat išreiškė savo nuomonę apie Ukrainos įstojimą į Europos Sąjungą, kaip pavyzdį nurodydama Latvijos patirtį.

  "Perėjimas buvo labai sunkus. Aš politikoje nieko nesuprantu, bet jei jūs įstosite į ES ... Aš žinau, kad bet koks perėjimas yra labai sunkus. Mes tai praėjome. Latvijoje dešimt metų viešpatavo skurdas, tačiau šiandien mes esame laimingi ....", — prisimena dainininkė.

  Vėliau Laimos Vaikulės direktorius Aleksejus Jakovlevas komentavo pareiškimą apie Krymą.

  "Kiekvienas priima šį pareiškimą vertindamas pagal save. Manau, kad visa tai iškraipyta ir išpūsta. Manau, kad tai ne visai teisinga ", - sakė  Jakovlevas, radijo "Kalba Maskva" eteryje.

  Po referendumo 2014 metais kovo mėnesį Krymas tapo Rusijos regionu. Krymo Respublikoje už suvienijimą su Rusija balsavo 96% gyventojų ir 95% - Sevastopolio gyventojų.

  Maskva ne kartą pabrėžė, kad Krymo žmonės demokratiškai, visiškai laikydamiesi tarptautinės teisės ir JT chartijos, balsavo už suvienijimą su Rusija. Anksčiau Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas teigė, kad Krymo klausimas yra visiškai uždarytas.

  Dar šia tema

  Gazmanovas: mano dainos tebedainuojamos Lietuvoje
  Įtarimų keliantys užsieniečiai negalės įvažiuoti į Lietuvą 5 metus
  Kadyrovas grasina suimti Trampą ir Merkel, jei jie atvyks į Čečėniją
  Lietuvos politikai ir žurnalistai pareiškė, kad jiems uždraudė atvykti į Rusiją
  Lietuva pasiūlė įšaldyti rusų, patekusių į "Magnickio sąrašą", turtą
  Linas Balsys negali įvažiuoti į Rusiją penkerius metus
  "Eurovizija" atsisakė ginti konkursantus po skandalo su Samoilova
  Tegai:
  politika, draudimas, aktoriai

  Svarbiausios temos