16:31 2019 Kovo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1302
 • RUB72.7425
  jungtis su A1 magistrale

  Kaunas turi dar vieną jungtį su A1 magistrale

  © Photo: Kauno miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (212)
  113 0 0

  Naujoji jungtis sumažins eismo spūstis šiaurinėje miesto dalyje bei palengvins susisiekimą su Kalniečių ir Eigulių mikrorajonais

  VILNIUS, rugpjūčio 17 — Sputnik. Kauno vairuotojams atverta Ašigalio gatvės jungtis su A1 magistrale, praneša miesto savivaldybė.

  Naujasis kelias turi sumažinti eismo spūstis šiaurinėje miesto dalyje bei palengvinti kauniečių ir miesto svečių susisiekimą su Kalniečių ir Eigulių mikrorajonais.

  "Iki šiol piko metu nuvažiavimu iš A1 kelio į Jonavos gatvę per valandą pravažiuodavo daugiau nei tūkstantis automobilių. Natūralu, kad šioje vietoje susidarydavo didžiuliai kamščiai. Apie 70 procentų  šito transporto srauto vyksta į Eigulių ir Kalniečių mikrorajonus. Nauja A1 ir Ašigalio gatvės jungtis leis šiems vairuotojams namus pasiekti kur kas greičiau", – teigė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas.

  Naujoji jungtis pasitarnaus ir tiems kauniečiams, kurie iš šios miesto dalies link Vilniaus ir Jonavos šiuo metu važiuoja per Savanorių prospekto išvažiavimą.

  Tiesiant naująją jungtį buvo įrengta nauja žiedinė sankryža, supilti kelio pylimai, nutiestos požeminės komunikacijos. Ateityje naująją jungtį papildys viadukas, kuris vairuotojams leis iš Ašigalio gatvės pasukti tiesiai link Klaipėdos, o atvykstantiems iš Vilniaus pusės – nusileisti į Ašigalio gatvę.

  Дорога в Каунасе
  Naujoji jungtis su A1 magistrale
  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (212)

  Dar šia tema

  Kaunas kviečia į atnaujinto Dainavos parko atidarymą
  "Maxima" atidaro dar dvi išparduotuves

  Svarbiausios temos