21:55 2019 Kovo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1349
 • RUB72.9217
  Šuo su alaus buteliu

  Lietuvoje dėl karščio padidėjo alaus ir gaiviųjų gėrimų pardavimai

  © Depositphotos/ guruxox
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  26 0 0

  Netipiškas Baltijos šalims karštas oras išprovokavo alaus ir gaiviųjų gėrimų paklausą baruose, restoranuose ir parduotuvėse

  VILNIUS, rugpjūčio 18 — Sputnik. Didelių alaus gamybos įmonių ir restoranų atstovai Lietuvoje pastebi, kad padidėjo alaus ir gaiviųjų gėrimų pardavimai baruose, restoranuose ir mažmeninės prekybos parduotuvėse dėl karštų orų, praneša RIA Novosti.

  Lietuvoje nusistovėjo neįprasti šaliai orai — dieną termometro stulpeliai pakilo iki 28-30 laipsnių.

  Restoranų tinklo "Natali" direktorė Natalija Ignatieva teigė, kad palyginti su praėjusiais metais alaus pardavimai jos tinkle per laikotarpį nuo birželio iki rugpjūčio padidėjo 27 procentais, gaiviųjų gėrimų pardavimai išaugo 32 procentais. Pasak jos, taip pat tapo didesnė paklausa nealkoholiniam alui: nuo 2018 metų gegužės iki rugpjūčio buvo parduoti 509 buteliai, tuo tarpu už tą patį 2017 metų laikotarpį — 79.

  Didžiųjų alaus gamybos kompanijų atstovai taip pat atkreipia dėmesį į pardavimų augimą.

  "Švyturio-Utenos alaus" direktorius Rolandas Viršilas anksčiau pareiškė, kad "remiantis prekybų centrų duomenimis, mes matome, kad pardavimai auga, bet šiek tiek mažiau nei baruose ir restoranuose, kur alaus yra parduodama penkis kartus daugiau nei pernai".

  Nealkoholinio alaus pardavimai, pasak Viršilo, 2018 metų liepą padidėjo 133 procentais palyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Koncerno gėrimų pardavimai liepos mėnesį padidėjo 25 procentais Lietuvoje, 30 procentų Latvijoje ir 53 procentais Estijoje.

  Dar šia tema

  Sinoptikai perspėja: Baltijos jūra bus grėsminga, o karštis sugrįš jau kitą savaitę
  Karštis toliau didina elektros kainą Lietuvoje
  Ekspertai papasakojo apie oro kondicionierių pavojų per karščius
  Tegai:
  alus, karštis, gėrimai, Lietuva

  Svarbiausios temos