20:11 2019 Rugpjūčio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1076
 • RUB73.3855
  Velomaratonas, archyvinė nuotrauka.

  Tradiciniame "Velomaratone" dalyvavo ir Seimo komanda

  © Photo: Facebook/Velomaratonas
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  16 0 0

  "Velomaratonas" šiemet vyko jau devintąjį kartą ir tai yra didžiausias dviračių sporto renginys Lietuvoje

  VILNIUS, rugpjūčio 20 — Sputnik. Rugpjūčio 19 dieną Vilniuje vykusiame dviračių sporto renginyje "Velomaratonas" tradiciškai dalyvauja ir Seimo komanda, rašoma Seimo pranešime žiniasklaidai.

  Į Seimo komandą susibūrė daugiau nei 20 dalyvių, tarp jų – Seimo nariai Algirdas Sysas, Aušrinė Norkienė ir Virginija Vingrienė.

  Apdovanojimų ceremonijoje maratono nugalėtojams sveikinimo žodį tarė ir dovanas įteikė Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas. Jis pasveikino prizinių vietų laimėtojus dviratininkus sportininkus.

  "Velomaratonas" šiemet vyko jau devintąjį kartą ir tai yra didžiausias dviračių sporto renginys Lietuvoje. Atskiruose važiavimuose startavo įvairaus amžiaus ir pajėgumo riedlentininkų, paspirtukininkų, riedutininkų ir dviratininkų – daugiau nei 10 000 dalyvių iš visos Lietuvos ir užsienio. Sekmadienį prie Seimo rūmų įsikūrė dviračių renginio miestelis. Čia startuoja, finišuoja ir apdovanojami dviratininkai, vyksta kiti pramoginiai ir sportiniai renginiai šeimai.

  "Velomaratonas" yra keturiomis vertybėmis – ekologija, saugumu, sveikata ir šeima – paremta iniciatyva, kuria siekiama stiprinti dviračių kultūrą Lietuvoje formuojant naują ir išskirtinę tradiciją. Seimo nariai ir Seimo kanceliarijos darbuotojai aktyviai įsitraukia į panašias akcijas: dalyvauja bėgimo maratonuose, krepšinio turnyruose ir kituose sporto renginiuose.

  Dar šia tema

  "Velomaratono 2018" metu Vilniuje vyks eismo organizavimo pokyčiai
  Tegai:
  Velomaratonas 2018, Vilnius, Lietuva

  Svarbiausios temos