06:33 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Kontrabandinės rožės, nuotrauka iš įvykio vietos

  Baltarusijos muitininkai užkirto kelią 100 tūkst rožių iš Lietuvos

  © Photo: ТАМОЖЕННЫЕ ОРГАНЫ РЕСПУБЛИКИ БЕЛАРУСЬ
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  29 0 0

  Kontrabandinės gelės, kurių bendra kaina viršija 29,5 tūkst. eurų, buvo rastos pasienio patikrintuose "Kamennyj Log", "Kotlovka", "Beniakonys"

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Gardino regioninių muitinių pareigūnai nuo vasaros pradžios užkirto kelią neteisėtam daugiau kaip 100 tūkst. rožių importui iš Lietuvos, pranša Baltarusijos muitinės įstaigų spaudos tarnyba.

  Gerberai, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Кряжев

  Nuo vasaros pradžios Gardino muitinės pareigūnai neleido neteisėtai įvežti daugiau kaip 100 tūkst. rožių į Eurazijos ekonominės sąjungos teritoriją. Gelės, kurių bendra kaina viršija 29,5 tūkst. eurų, buvo aptiktos  Baltarusijos ir Lietuvos pasienio patikrintuose "Kamennyj Log", "Kotlovka", "Beniakonys". Daugeliu atvejų prekių gavėju buvo didmeninės Rusijos prekybos įmonės.

  Vienas iš paskutinių pažeidimų buvo nustatytas pasienio kontrolės punkte "Beniakonys".  Sunkvežimis "Volvo" atvyko į pasienio kontrolės punktą. Muitinės patikrinimo metu krovinių skyriuje buvo rasta "papildomų" gėlių. Dokumentuose nebuvo informacijos apie daugiau nei 10 tūkst. rožių 40 cm ilgio. Nelegaliai perkrautų prekių kaina siekė beveik 3,7 tūkst. eurų.

  Pradėtas administracinis procesas. Pažeidėjui gresia bauda iki 30 proc. neteisėtai gabenamų prekių kainos.

  Dar šia tema

  Aptikta 50 tūkst eurų vertės cigarečių kontrabanda konteineriuose su keramzitu
  Druskininkietis įkliuvo su cigarečių kontrabanda
  Rusijoje buvo sunaikinti pievagrybiai ir obuoliai iš Lietuvos

  Svarbiausios temos