07:26 2019 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1030
 • RUB70.3933
  Ryanair

  "Ryanair" skrydžiai brangs dėl naujų mokesčių rankiniam bagažui

  CC0 / pixabay / JanClaus
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  31 0 0

  Nuo lapkričio salone bus leidžiamas tik vienas vidutinio dydžio bagažo vienetas ne daugiau kaip 40х20х25 centimetrų

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Airijos pigių skrydžių bendrovė "Ryanair"  nuo lapkričio keičia rankinio bagažo politiką, kas sukels bilietų pabrangimą, praneša Sputnik Baltarusija.

  Nuo lapkričio salone bus leidžiamas tik vienas vidutinio dydžio bagažo vienetas ne daugiau kaip 40х20х25 centimetrų. Visą  bagažą, kuris neatitinka šių parametrų, reikės atiduoiti į bagažo skyrių ir sumokėti už jį.

  "Ryanair" atstovų teigimu, nauja tvarka tiesiogiai palies 40 proc. keleivių, nes 30 proc. keleivių vis tiek jau perka pirminį laipinimą, o dar 30 proc. keliauja tik su vienu bagažo vienetu.

  Keleiviai, kurie norės į lėktuvo saloną įsinešti ir mažą lagaminą, sveriantį ne daugiau 10 kilogramų, turės susimokėti 8 eurų, arba 10 eurų registruojantis skrydžiui. Tai liečia visus kėleivius, kurie jau turi įsigiję skrydžio bilietą vėlesniam laikui, gali arba priimti naujas taisykles, arba atšaukti užsakymą ir atgauti visus pinigus.

  Šiuo metu Ryanair  be Priority Boarding savo keleiviams į lėktuvą be papildomo mokesčio leidžia pasiimti vieną didesnį (55 x 40 x 20) ir vieną mažesnį (35x20x22 cm), bagažo vienetą. Tuo pačiu metu bagažui buvo perduotas didelis krepšys, dėl kurio vėlavo skrydžiai.

  Dar šia tema

  "Ryanair" nuo birželio 13-osios keičia registravimosi į skrydį tvarką
  "Ryanair" atšaukė rugpjūčio 10-osios skrydį iš Vilniaus į Berlyną
  Dėl lėktuvo slėgio sumažėjimo nukentėjo daugiau kaip 30 "Ryanair" keleivių
  Tegai:
  Ryanair

  Svarbiausios temos