21:05 2019 Kovo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB72.7646
  Po škvalo, archyvinė nuotrauka.

  Po škvalo be elektros liko šimtai gyventojų, nuo žaibo užsidegė namas

  © Facebook / Gismeteo orų prognozės
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  52 0 0

  Elektros šeštadienio rytą neturėjo apie 500 vartotojų visoje Lietuvoje, bet iš viso su elektros sutrikimais škvalo metu ir po jo buvo susidūrę apie 31 tūkst. namų ūkių

  VILNIUS, rugpjūčio 25 — Sputnik. Naktį praūžęs škvalas pridarė daug žalos Vakarų Lietuvoje – apie Plungę, Rietavą, Telšius,skelbia LRT.

  Informacijos apie sužalotus žmones kol kas nėra. Elektros šeštadienio rytą neturėjo apie 500 vartotojų visoje Lietuvoje, bet iš viso su elektros sutrikimais škvalo metu ir po jo buvo susidūrę apie 31 tūkst. namų ūkių.

  Pirminėmis šeštadienio ryto žiniomis, ugniagesiai apie 40 kartų vyko šalinti ant kelių ir du kartus ant namų užvirtusių medžių, vienas namas užsidegė nuo žaibo. Gaisrininkai vis dar šalina stichijos padarinius.

  Žarėnuose per audrą nuplėšta medinės bažnyčios stogo dalis, Telšių rajone pranešama ir apie nuplėštus namų stogus.

  Vidurnaktį po stichijos elektros neturėjo apie 6000 vartotojų, daugiausia Kauno ir Klaipėdos regionuose.

  Pasak ESO atstovo Tomo Kavaliausko, iš viso naktį elektros neturėjo apie 30 tūkst. gyventojų.

  ESO brigados ir subrangovai dirbo visą naktį ir šalino audros padarinius. Lietuvoje per 30 tūkst. žmonių buvo be elektros, bet dabar [šeštadienio rytą] priskaičiuojama tik apie 500 atvejų, kai nėra elektros. Beveik 31 tūkst. klientų yra atstatytas elektros tiekimas.

  Jei nakties pradžioje daugiausia klientų be elektros buvo Klaipėdos regione, tai škvalui įsisiūbavus, pranešimai dėl elektros dingimo pradėjo sklisti iš Kauno ir Alytaus regionų.

  1852 – šiuo telefonu reikia pranešti apie nutrūkusius elektros laidus arba pažeistus elektros tinklus. Primenama, kad jokiais būdais negalima liesti jokių laidų. Taip pat galima kreiptis bendruoju pagalbos numeriu 118.

  Rugpjūčio orai Lietuvoje ir Vilniuje
  © Sputnik /
  Rugpjūčio orai Lietuvoje ir Vilniuje

  Dar šia tema

  Ugniagesių dėka pavyko išvengti tragedijos Elektrėnų mariose
  Tegai:
  liko be elektros, audra

  Svarbiausios temos