08:09 2018 Gruodžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1371
 • RUB75.4593
  Vilniaus viešasis transportas

  Nuo rugsėjo 1-osios Vilniuje keisis viešojo transporto tvarkaraščiai

  © Sputnik / Александр Липовец
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (54)
  52 0 0

  Pakeitimai susiję su prasidėjusiu rudens sezonu, be to, buvo atsižvelgta į keleivių prašymus suderinti skirtingų maršrutų grafikus bei priderinti tvarkaraščius prie mokymo įstaigų pamokų laiko ir popamokinės veiklos

  VILNIUS, rugpjūčio 28 — Sputnik. Nuo rugsėjo 1 dienos Vilniuje keisis visų greitųjų maršrutų autobusų, visų maršrutų troleibusų bei daugumos maršrutų autobusų tvarkaraščiai, praneša Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

  Tvarkaraščiai koreguojami, atsižvelgiant į prasidėjusį rudens sezoną ir dėl to išaugusius viešojo transporto keleivių srautus.
  Įgyvendinant viešojo transporto tvarkaraščių pakeitimus taip pat atsižvelgta į keleivių prašymus suderinti skirtingų maršrutų grafikus bei priderinti tvarkaraščius prie mokymo įstaigų pamokų laiko ir popamokinės veiklos.

  Iš viso Vilniaus gatvėmis nuo rugsėjo 1 dienos darbo dienomis kursuos 188 troleibusai ir 400 autobusų, o savaitgaliais ir šventinėmis dienomis — 107 troleibusai ir 234 autobusai. Tęsiant rekordinį sostinės viešojo transporto atnaujinimą, rugsėjo pradžioje mieste važiuos 171 naujas autobusas, o iki metų pabaigos jų iš viso bus net 250. Taip pat jau šiais metais vilniečiai galės išbandyti ir naujuosius troleibusus.

  Pakeitimai įvykdyti, atsižvelgiant į keleivių pasiūlymus

  Šių metų pavasarį SĮ "Susisiekimo paslaugos" pirmąkart pakvietė keleivius teikti pasiūlymus vasaros tvarkaraščiams, o liepos mėnesį — prisidėti prie rudens sezono autobusų ir troleibusų eismo tvarkaraščių sudarymo. Nuo liepos 16 dienos interneto tinklalapyje www.stops.lt keleiviams buvo pateikta informacija apie planuojamus rudens sezono viešojo transporto pakeitimus, o patys keleiviai galėjo teikti savo pasiūlymus tvarkaraščiams.

  Įmonė iš viso sulaukė 167 pasiūlymų, iš kurių 127 — dėl tvarkaraščių, o likę 40 — dėl esamų maršrutų trasų korekcijų. Viešojo transporto organizavimo specialistams įvertinus gautus keleivių pasiūlymus bei pakeitimų galimybes, nuo rugsėjo bus atsižvelgta į daugiau nei pusę prašymų, susijusių su rudens tvarkaraščiais.

  Keleivių laukia ir kitos naujienos — atsižvelgiant į jų pasiūlymus nuo rugsėjo 1 dienos 29-ojo bei 59-ojo maršrutų autobusai važiuodami nuo Grigiškių pusės papildomai stos stotelėje Kauno plentas.

  Atėjus rudens sezonui keisis ir kai kurių stotelių pavadinimai. Paplaujos stotelė nuo rugsėjo vadinsis Vilnelės stotele, "Audėjas" — Drujos, o "Žalgirio" stadiono stotelė pakeis pavadinimą į Rinktinės stotelę.

  Dar viena gera žinia, jog atsižvelgiant į keleivių prašymus sugrąžinamas atnaujintas 89-asis autobusų maršrutas, važiuosiantis iš Nepriklausomybės aikštės pro Senamiestį, Rasų kapines iki Stoties. Šiuo maršrutu kursuos mažos talpos autobusai.

  Su viešojo transporto pasikeitimais, kurie galios nuo rugsėjo 1 dienos, keleiviai galės susipažinti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt nuo rugpjūčio 27 d. Tvarkaraščių keitimo darbai viešojo transporto stotelėse bus pradėti taip pat rugpjūčio 27 dienos.

  Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (54)

  Dar šia tema

  Vilniečiai kviečiami teikti pasiūlymus viešojo transporto rudens tvarkaraščiams
  Vilniaus troleibusai fiksuoja, kas neteisėtai įvažiuoja į A juostą
  Naujovė Vilniaus keliuose: informaciniai skydai "Neblokuokite stotelės"
  Tegai:
  viešojo transporto maršrutų tvarkaraščių pakeitimai, viešasis transportas, Letuva, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos