10:32 2019 Kovo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1302
 • RUB72.7425
  Sodros logotipas. Archyvinė nuotrauka.

  "Sodra" įspėja: po namus vaikšto jos specialistais prisistatantys sukčiai

  © Sputnik / Александр Липовец
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  33 0 0

  "Sodra" informuoja, kad specialistai į gyventojų namus nevaikšto, paslaugų namuose neteikia ir jokių duomenų pateikti neprašo. Visi senatvės pensijų perskaičiavimui reikalingi duomenys yra "Sodros" duomenų bazėse

  VILNIUS, rugpjūčio 28 — Sputnik. Prasidėjus senatvės pensijų perskaičiavimui "Sodra" sulaukė ir nerimą keliančių žinių iš gyventojų, informuoja įstaigos spaudos tarnyba.

  Pranešta, kad kai kurie vyresnio amžiaus gyventojai sulaukė "svečių", prisistačiusių esą iš "Sodros" ir prašančių pateikti dokumentus ar duomenis, neva reikalingus pensijų perskaičiavimui.

  "Sodra" informuoja, kad specialistai į gyventojų namus nevaikšto, paslaugų namuose neteikia ir jokių duomenų pateikti neprašo. Visi senatvės pensijų perskaičiavimui reikalingi duomenys yra "Sodros" duomenų bazėse.

  "Jeigu sulaukėte "svečių", kurie prisistato "Sodros" darbuotojais ir siūlo suteikti paslaugas, prašo dokumentų ar duomenų, prašome nedelsiant apie tai informuoti policijos pareigūnus", – rašoma pranešime žiniasklaidai.

  "Lietuvos pašto" darbuotojai gali atnešti į namus ir įteikti registruotą laišką, pažymėtą "Sodros" logotipu apie perskaičiuotą senatvės pensiją.

  Daugelis pensijų, taip pat ir nepriemokos už pirmus šių metų mėnesius, išmokamos į banko sąskaitą. Tik tuo atveju, jeigu pensija buvo mokama į namus, ją po perskaičiavimo atneš tas pats darbuotojas, kaip ir iki šiol.

  Dar šia tema

  Premjeras žada, kad didės dirbančiųjų pajamos, pensijos, vaiko pinigai
  Ką reikia žinoti apie sukauptos pensijos išmokėjimą
  Parengta skaičiuoklė: kaip keisis mokesčiai ir galutinis darbo užmokestis
  "Sodra": per pusmetį ženkliai sumažėjo uždirbančiųjų mažiau nei MMA

  Svarbiausios temos