08:48 2019 Liepos 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1215
 • RUB70.6525
  Perkūnija

  Kaune dėl liūties buvo užtvindytos gatvės

  © Photo: facebook / Gismeteo orų prognozės
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  99 0 0

  Sinoptikai anksčiau perspėjo apie galimą rytinės Lietuvos dalies užtvindymą dėl liūčių

  VILNIUS, rugsėjo 5 — Sputnik. Kaune po smarkios liūties buvo užtvindytos visos miesto gatvės, praneša "Orai ir klimatas Lietuvoje" savo Facebook paskyroje.  

  Praėjusią naktį daugiausia per šalies rytus ir Kauną praūžė smarkios audros su smarkiomis liūtimis bei kai kur labai dideliais krušos ledėkais iki penkiių centimetrų skersmens.

  Dėl to miesto gatvės buvo užtvindytos, o eismas jomis buvo sudėtingas iki pat šio ryto. Anot komunalinių tarnybų, dabar gatvės jau turėtų būti pravažiuojamos.

  Socialinių tinklų vartotojai pasidalijo ypač didelių krušos ledėkų nuotraukomis. Tokių ledo gabalų šią naktį sulaukė Švenčionių rajono gyventojai. Viena iš gyventojų Karolina Tolvaišaitė parašė: "Švenčionyse net pro langą baisu žiurėti… Liūtis nesustoja jau gal kaip tris valandas".

  Vartotoja Deimantė Večerskaitė parašė, kad Kaune buvo tikra tragedija, buvo baisi liūtis ir žaibai kas sekundę.

  Pasak vartotojų, miesto centre buvo užtvindyta Laisvės alėja, Birštono gatvė, Žukausko gatvė, o Kalniečių rajone — Šiaurės prospekto ruožą prie parduotuvės "Lidl".

  Sinoptikai prognozuoja, kad ketvirtadienį daugelyje Lietuvos regionų bus lietus su perkūnija. Tačiau dabar liūtys pereis į Lietuvos vakarinę dalį.

  Anksčiau sinoptikai perspėjo, kad Lietuvos rytinėje dalyje dėl liūčių gali būti paskelbtas didesnis pavojaus lygis. Būtent ten miestai yra slėniuose, dėl to atsiranda didelė potvynių tikimybė. Meteorologinis centras rekomenduoja lietuviams atidžiai stebėti orų prognozes per šią savaitę.

  Dar šia tema

  Užtvindytos Švedijos geležinkelio stoties keleiviai surengė plaukimą
  Krasnodare po liūties miesto gyventojai atsidūrė vandenyje iki juosmens
  Tegai:
  liūtis, Kaunas, Lietuva

  Svarbiausios temos