20:44 2019 Spalio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1113
 • RUB71.1371
  Maratonas

  Lietuvos sostinėje vyksta "Danske Bank maratonas"

  © Photo: vilnius / Sauliaus Žiūros
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  40 0 0

  Maratono dalyviai startuos ir finišuos Katedros aikštėje, bėgimo trasa drieksis Neries paupiu, tęsis Žvėryne, Vingio parke, Gedimino prospekte ir Senamiestyje

  VILNIUS, rugsėjo 9 — Sputnik. Šiandien Vilniaus senamiestyje prasidėjo jau 15-asis "Danske Bank Vilniaus maratonas", kuriame iš viso dalyvauja daugiau nei 15 tūkst. bėgikų iš Lietuvos ir užsienio.

  "Danske Bank Vilniaus maratono" dalyviai šiemet gali rinktis iš šešių skirtingų distancijų: maratono, "Rimi Pusmaratonio", "Lympo 10 km" ir "Rimi šeimos 4,2 km bėgimo". Studentai ir moksleiviai bėgs 3 km, o vaikai – 200 metrų "#BEACTIVE vaikų bėgime".

  Iš viso dalyvauti bėgimo šventėje užsiregistravo per 14 tūkst. žmonių. Iš jų virš 2 tūkst. ketina įveikti pusmaratonio trasą, o maratono distanciją jau pasirinko 925 dalyviai. Maratono dalyviai tradiciškai startuos ir finišuos Katedros aikštėje.

  Bėgimo trasa drieksis Neries paupiu, tęsis Žvėryne, Vingio parke, Gedimino prospekte ir Senamiestyje. Maratono bėgikams teks įveikti du ratus, o pusmaratonio – vieną ratą.

  Šiemet bėgimo dalyvius pasitiko dvigubai lygesnė trasa – organizatoriai pradėjo iniciatyvą beveik dvigubai, palyginus su praėjusiais metais, sumažinti maratono trasos sukilimą – jis buvo sumažintas iki 130 metrų arba 47 proc. (2017 metais trasos sukilimas buvo 246 metrai).

  Tegai:
  bėgimo maratonas, Vilnius

  Svarbiausios temos