23:33 2020 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  77

  Ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio susitikime su Utenos rajono savivaldybės vadovais ministras pirmininkas pažadėjo, kad kelias Vilnius-Utena bus rekonstruotas iki 2020 metų

  VILNIUS, rugsėjo 9 — Sputnik. Pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos planą, visą Vilnius–Utena kelią planuojama baigti rekonstruoti iki 2020 metų, pareiškė ministras pirmininkas Saulius Skvernelis lankydamasis Utenoje.

  Ministro pirmininko susitikime su Utenos rajono savivaldybės vadovais aptarta kelio Vilnius – Utena rekonstrukcija, kelią planuojama baigti rekonstruoti iki 2020 metų.

  Kelias, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Utenoje Skvernelis atidarė tarptautinę verslo parodą "EXPO Utena 2018".

  "Utena – pavyzdinis Lietuvos miestas, kuriame dera išplėtota pramonė ir sutvarkyta, patogi gyventojams infrastruktūra. Tokie regioniniai centrai kaip Utena ir dabar, ir ateityje turi rasti būdų, kaip išlaikyti jaunus, darbingus žmones, kaip pritraukti naujų talentų, kurie grįžę iš didmiesčių arba iš emigracijos kurtų savo verslus arba kitaip prisidėtų prie regiono klestėjimo", — atidarydamas parodą sakė premjeras.

  Susitikime su Utenos rajono verslininkais premjeras akcentavo, kad Lietuva atliko 4 verslo sąlygas gerinančias reformas šiose srityse: statybos leidimų gavimo, prisijungimo prie elektros tinklų, smulkiųjų investuotojų apsaugos ir mokesčių mokėjimo srityse.

  Susitikimo metu taip pat aptarta daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) eiga, Utenos pramonės parko kūrimo perspektyvos, kitos socialinės, ekonominės rajono problemos.

  Dar šia tema

  Kelias "Via Baltica" tarp Kauno ir Marijampolės jau rudenį turės keturias eismo juostas
  Tegai:
  Saulius Skvernelis, Utena, Lietuva

  Svarbiausios temos