21:36 2018 Lapkričio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1421
 • RUB75.0039
  Popiežius Pranciškus

  Susitikti su popiežiumi į Baltijos šalis atvyks daugiau nei du tūkst baltarusių

  © Sputnik / Александр Имедашвили
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Popiežiaus Pranciškaus vizitas į Lietuvą 2018 metų rugsėjį (40)
  21 0 0

  Popiežius Pranciškus dar neaplankė Baltarusijos, kaip ir jo pirmtakai, todėl šalies katalikai ketina keliauti į kaimynines valstybes susitikti su juo

  VILNIUS, rugsėjo 10 - Sputnik. Baltarusijos Romos katalikų bažnyčios vadovas Tadeuš Kondruševič paskelbė, kad daugiau nei du tūkstančiai baltarusių keliaus į Baltijos šalis susitikti su popiežiumi, pranešė RIA Novosti.

  "Susitikti su juo tik į Lietuvą organizuotai keliaus daugiau nei du tūkstančiai žmonių. Esu įsitikinęs, kad daugelis baltarusių keliaus į Lietuvą, Latviją ir Estiją savarankiškai, todėl bendras piliečių skaičius iš respublikos susitikime su popiežiumi būtų daug didesnis nei du tūkstančiai", - sakė Kondruševič.

  Popiežius Pranciškus yra jau trečias pontifikas, kurio laukia katalikai iš Baltarusijos. Nepaisant to, kad Minskas suinteresuotas vizitu, nei Pranciškus, nei jo pirmtakai dar neapsilankė respublikoje.

  Popiežius Pranciškus Lietuvoje lankysis rugsėjo 22-23 dienomis, vėliau vyks į Latviją ir Estiją

  Anksčiau vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas sakė, kad Popiežiaus Pranciškaus vizitas į Lietuvą yra ne tik džiaugsmas, bet ir iššūkis ir valstybė aktyviai ruošiasi jam.

  Anksčiau Lietuvos Vyriausybė pranešė, kad, remiantis preliminariais duomenimis, popiežiaus Pranciškaus vizitas valstybei kainuos beveik 1,75 mln. eurų.

  Temos:
  Popiežiaus Pranciškaus vizitas į Lietuvą 2018 metų rugsėjį (40)
  Tegai:
  Baltijos šalys, Baltarusija, Popiežius Pranciškus
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos