05:19 2019 Liepos 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1173
 • RUB70.5611
  VSAT

  Vykdami į tarnybą pasieniečiai išgelbėjo dvi gyvybes

  © Sputnik / Александр Липовец
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  23 0 0

  Į tarnybą vykę pasieniečiai automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėjo rūkstančią mašiną ir iš jos ištraukė du vyriškius

  VILNIUS, rugsėjo 10 – Sputnik. Sekmadienį Druskininkų pasieniečiai Veisiejuose išgelbėjo gyvybes dviems vyrams.

  Ankstų sekmadienio rytą trys VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai pro Veisiejus vyko į tarnybos vietą Druskininkuose. Jų dėmesį atkreipė iš miestelio pakraštyje įsikūrusio parko automobilių stovėjimo aikštelės sklindantys dūmai. Priartėję prie aikštelės jie pamatė, kad dūmai rūksta iš joje stovinčio automobilio "BMW 735".

  Iš mašinos variklio skyriaus ir salono veržėsi stambūs dūmų kamuoliai. VSAT pareigūnai pribėgo patikrinti, ar transporto priemonėje nėra žmonių. Pasieniečių įtarimai pasitvirtino – automobilyje paleistu varikliu sedėjo du vyriškiai.

  Atidarę neužrakintas dureles pareigūnai išjungė automobilį ir pradėjo traukti jame į mirtiną pavojų patekusius asmenis. Keleivio vietoje sėdėjęs vyras buvo netekęs sąmonės. Automobilio vairuotojas gelbėtojams reiškė pretenzijas, kodėl šie trukdantys miegoti. Galiausiai ištraukę vyrus, pasieniečiai jiems suteikė pirmąją pagalbą. Keleivis sąmonę atgavo po kelių minučių.

  Apie įvykį VSAT pareigūnai pranešė Bendrosios pagalbos centrui ir netrukus išgelbėtieji buvo perduoti į įvykio vietą atvykusiems medikams.

  Dar šia tema

  VSAT pareigūnams įkliuvo du teisingumo vengę vyrai
  Lietuvos pasieniečiai sulaikė Vokietijoje pavogtą naujutėlį visureigį
  Tegai:
  Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos