12:35 2018 Lapkričio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1296
 • RUB76.3414
  Kauno VI forto žiedas, archyvinė nuotrauka

  Kaune VI forto žiede sumažės spūsčių

  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (199)
  112 0 0

  Praėjusią savaitę kelininkai panaikino žaliąją salelę, o jos vietoje įrengė papildomą eismo juostą

  VILNIUS, rugsėjo 10 — Sputnik. Nuo Petrašiūnų pusės atvykstantys vairuotojai į VI forto žiedą nuo šiol įvažiuoja greičiau ir sklandžiau, praneša Kauno miesto savivaldybė.

  Praėjusią savaitę kelininkai panaikino žaliąją salelę, o jos vietoje įrengė papildomą eismo juostą.

  "Žiedo pralaidumas iki šiol buvo didesnis nei R. Kalantos gatvės. Todėl pritaikėme nesudėtingą, bet efektyvų sprendimą – prieš sankryžą išplatinome gatvę ir dabar į žiedą iš R. Kalantos gatvės galima įvažiuoti ne dviem, o trimis eismo juostomis", – teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas.

  Nedideli, bet reikšmingi pokyčiai pernai palietė ir vadinamąjį pilies žiedą. Jame įrengus stulpelius atskirti transporto priemonių srautai, atvykstantys iš Jonavos gatvės. Linkuvos ir Varnių gatvių sankryžoje įrengiant guminius stulpelius buvo atskirtos kryptys ir įvestas aiškesnis eismo organizavimas.

  Kovo 11-osios gatvės ir V. Krėvės prospekto žiedinėje sankryžoje įvažiavimai į žiedą perorganizuoti iš vienos eismo juostos į dvi.  Šis pokytis įnešė daugiau aiškų vairuotojams ir padidino žiedo laidumą. Papildoma eismo juosta panaikinus salelę įrengta ir Tvirtovės alėjos bei Savanorių prospekto sankirtoje.

  Savanorių ir Pramonės prospektų sankryžoje įrengta papildoma eismo juosta sukti į Pramonės prospektą atvažiuojant nuo Karmėlavos pusės. Be to, šiuo metu baigiama įrengti papildoma juosta kairiajam posūkiui į Šiaurės prospektą atvažiuojant nuo miesto centro. Birželio 23-osios žiede įrengta papildoma eismo juosta važiuoti link Taikos prospekto. Raudondvario plento ir Kėdainių gatvės sankryža išplatinta atskiriant eismo juostą kairiajam posūkiui.

  Šiuo metu taip pat baigiama išplatinti Pramonės ir Partizanų gatvių sankryža įrengiant dvi eismo juostas kairiajam posūkiui į Pramonės prospektą. Raudondvario plente buvusios salelės sąskaita įrengta antra eismo juosta kairiajam posūkiui į  A5 greitkelį.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (199)

  Dar šia tema

  Kaune dėl liūties buvo užtvindytos gatvės
  Kaune – nemokami mokinio pažymėjimai su integruota elektroninių bilietų kortele
  Kaune kelininkus privertė perkloti asfaltą
  Tegai:
  eismas, Kaunas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos