12:57 2019 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Popiežius Pranciškus, archyvinė nuotrauka

  Popiežiaus vizitui: prekyboje atsirado specialaus traukinio bilietai

  © Sputnik / Александр Имедашвили
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Popiežiaus Pranciškaus vizitas į Lietuvą 2018 metų rugsėjį (40)
  111 0 0

  "Lietuvos geležinkeliai" ruošiasi popiežiaus vizitui ir pradeda prekybą į specialius traukinių reisus

  VILNIUS, rugsėjo 11 — Sputnik. Pagrindinis popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje vežėjas "Lietuvos geležinkeliai" pradeda prekybą į specialius traukinių reisus Vilnius-Kaunas-Vilnius, kursuosiančius Šventojo Tėvo vizito dienomis, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

  Popiežiaus atvykimo savaitgalį tarp Kauno ir Vilniaus vyks intensyvus traukinių eismas, siekiant žmones laiku atvežti į Kaune ankstų rytą vyksiančias šv. Mišias, traukiniai į laikinąją sostinę važiuos ir naktį.

  "Į susitikimus su popiežiumi "Lietuvos geležinkeliai" įsipareigojo atvežti rekordinį skaičių žmonių. Tam išnaudosime visus turimus riedmenis, tinkamus šiems reisams, todėl vizito savaitgalį į Kauną ir atgal kursuos daugiau nei 60 traukinių", — sako "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

  Specialūs traukinių reisai yra priderinti prie dviejų didžiųjų susitikimų su popiežiumi laikų Kaune ir Vilniuje, tad žmonės patogiai galės atvykti traukiniais ir grįžti atgal. Atvykę į susitikimus keleiviai galės nemokamai naudotis miestų viešuoju transportu (šeštadienį – Vilniuje; sekmadienį – Kaune). Autobusų tvarkaraščiai bus pritaikyti prie traukinių atvykimo laikų.

  Iki šiol bilietai į vizitui skirtus traukinius buvo parduodami tik grupėms, o nuo pirmadienio vakaro juos galima įsigyti ir internetu www.traukiniobilietas.lt arba kasose. Didesnes grupes, norinčias įsigyti bilietus, "Lietuvos geležinkeliai" kviečia atvykti į stotis. Detali informacija suteikiama telefonu 870055111.

  Kviečiame nelaukti ir bilietais pasirūpinti kuo anksčiau, nes į visus reisus bus parduodami tik išankstiniai bilietai, tad traukinio išvykimo dieną bilietų įsigyti nebepavyks.

  Rugsėjo 22 dieną vyks popiežiaus susitikimas su jaunimu Vilniuje, rugsėjo 23 dieną – šv. Mišios Kauno Santakoje.

  Paskelbta popiežiaus Pranciškaus vizito į Lietuvą, Latviją ir Estiją programa >>

  Vilniuje popiežių bus galima sutikti S. Daukanto aikštėje, prie Aušros Vartų, kelyje nuo Aušros Vartų į Katedros aikštę, kur vyks Jaunimo susitikimas, o po jo – kelyje į Apaštalinę nunciatūrą. Sekmadienį po šv. Mišių Kauno Santakos parke popiežius keliaus papamobiliu į Kauno arkikatedrą. Vakarop Vilniuje žmonės sutikti Šventąjį Tėvą kviečiami į Lukiškių aikštę ir į kelią nuo Lukiškių aikštės iki nunciatūros.

  Temos:
  Popiežiaus Pranciškaus vizitas į Lietuvą 2018 metų rugsėjį (40)

  Dar šia tema

  Vyriausybė popiežiaus vizitui išleis beveik pusantro milijono eurų
  Jaunimas, laukdamas popiežiaus, sukūrė giesmę "Kristus Jėzus – mano viltis"
  Susitikti su popiežiumi į Baltijos šalis atvyks daugiau nei du tūkst baltarusių
  Tegai:
  bilietai, popiežius, traukiniai, Popiežius Pranciškus, Kaunas, Vilnius

  Svarbiausios temos