11:06 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  34

  Vaizdo klipas skatina norinčiuosius išsinešti nusipirktos  kavos puodelį naudotis ne vienkartiniu, bet savo — daugkartiniu — puodeliu

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Jau antrą savaitę iš televizijos, kino teatrų, lauko reklamos ekranų, taip pat iš viešajame transporte įrengtų ekranų vaizdo klipu žmonės skatinami atsisakyti aplinką teršiančių vienkartinių kavos puodelių, praneša Aplinkos ministerija. 

  Šis Aplinkos ministerijos užsakymu sukurtas klipas kasdien po kelis ar keliolika kartų nuo rugsėjo 1 dienos rodomas per LNK

   televiziją, Vilniaus ir Kauno autobusuose bei troleibusuose, Klaipėdos ir Šiaulių autobusuose įrengtuose ekranuose, didžiųjų šalies miestų lauko reklamos ir "Forum Cinemas" kino teatrų ekranuose.

  Jis skatina norinčiuosius išsinešti nusipirktos  kavos puodelį naudotis ne vienkartiniu, bet savo — daugkartiniu — puodeliu.

  Mat vienkartiniai šiam tikslui skirti puodeliai pridaro žalos aplinkai. Dauguma jų gaminami iš popieriaus ir plastiko. Jie nėra perdirbami, todėl keliauja tiesiai į sąvartynus. Tai apsunkina mūsų šalies galimybes vykdyti tarptautinius įsipareigojimus stipriai mažinti sąvartynuose šalinamų atliekų kiekį. 

  Dar šia tema

  Šeštadienį bus organizuojamos talkos šalies nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose
  Aplinkos ministras ketina uždrausti kūrenimą kietuoju kuru
  Šalia Aplinkos ministerijos – "smarvės demonstracija"
  Dėl kvapų Klaipėdos savivaldybė kreipiasi į prokuratūrą
  Tegai:
  kava, vaizdo klipas

  Svarbiausios temos