09:14 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  23

  Atvykę į gaisrą, kilusį Kabaldos kaime, ugniagesiai vasaros virtuvės viduje lovoje rado smarkiai apdegusį vyro kūną

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Antradienio, rugsėjo 11-osios, vakare Kabaldos kaime kilęs gaisras nusinešė žmogaus gyvybę, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

  Širvintų ugniagesiai gelbėtojai 21:26 gavo pranešimą apie Rožių gatvėje kilusį gaisrą. Po kelių minučių jiems atvykus į vietą, atvira liepsna degė mūrinė vieno aukšto vasaros virtuvė.

  Su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėję į vidų, ugniagesiai lovoje rado smarkiai apdegusį 1965 metais gimusio vyro kūną. Gaisro metu sudegė virtuvėlės stogas, pradegė medinė perdanga, išdegė vidus.

  Ugniagesiams pavyko apsaugoti už 30 metrų stovinčius penkis pastatus: trijų butų namą, tris ūkinius pastatus ir garažą.

  Pasak Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniojo inspektoriaus Virginijaus Lukšos, tyrusio šį gaisrą, žuvęs žmogus gyveno pas seserį. Lukšos teigimu, labiausiai tikėtina gaisro priežastis – neatsargus rūkymas.  

  "Apklausėme kaimynus, gimines ir pasitikslinome aplinkybes dėl krosnies ir elektros instaliacijos. Šios priežastys buvo atmestos. Autonominio dūmų detektoriaus virtuvėlėje, žinoma, nebuvo. Jo dar neįsigijo ir šalia name gyvenanti žuvusiojo sesuo. Sutapimas, tačiau būtent šią savaitę buvo numatyta lankytis Rožių gatvėje rengiant prevenciją akciją "Gyvenkime saugiai" ir skatinant gyventojus įsigyti ir įsirengti dūmų detektorius", - sakė inspektorius.

  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiais metais ugnis nusinešė daugiau nei pusšimto žmonių gyvybes.

  Dar šia tema

  Draudikai atlygins gaisrą patyrusiems žmonėms žalą net jeigu nėra dūmų detektoriaus
  Tauragėje ankstų rytmetį per gaisrą vos nežuvo moteris ir trys vaikai
  Dėl neatsargiai kūrenamos kepsninės kaimiečiui apdegė namo stogas
  Gaisrininkai pataria, kokį dūmų detektorių pirkti, kaip ir kur įrengti

  Svarbiausios temos