01:54 2020 Rugpjūčio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1854
 • RUB86.3692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  35

  Pasaulio irklavimo čempionato nugalėtojomis tapo Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė, jos Plovdive, Bulgarijoje, vykstančiame čempionate, moterų porinių dviviečių valčių rungtyje, iškovojo aukso medalius

  VILNIUS, rugsėjo 16 — Sputnik. Lietuvos irkluotojos Ieva Adomavičiūtė ir Milda Valčiukaitė sekmadienį Plovdive, Bulgarijoje, vykstančio pasaulio irklavimo čempionato porinių dviviečių finale iškovojo aukso medalius. 

  2000 metrų atkarpą Valčiukaitė ir Adomavičiūtė įveikė per 6 min. 44,15 sek.

  Antroje vietoje likusios Naujosios Zelandijos atstovės atsiliko 2,13 sek. Bronzos medalius pelnė JAV irkluotojos Meghan O'Leary ir Ellen Tomek (6 min. 47,75 sek.).

  Pasaulio irklavimo čempionate bronzos medalį sekmadienį iškovojo ir vienviečių rungtyje varžęsis Mindaugas Griškonis.

  Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino auksą iškovojusias Valčiukaitę ir Adomavičiūtę, praneša Prezidentės spaudos tarnyba.

  Pasak Prezidentės, įspūdingas čempionių kelias į šią aukštumą ir visam pasauliui skambantis Lietuvos himnas yra visos šalies džiaugsmas ir pasididžiavimas. Nuoširdus darbas ir valia nugalėti, kurie atvedė sportininkes į šią auksinę pergalę, yra įkvėpimas ir padrąsinimas kiekvienam — visuomet ryžtingai ir ištvermingai siekti užsibrėžto tikslo.

  Šalies vadovė taip pat pasveikino tame pačiame čempionate, vyrų vienviečių valčių klasėje, bronzos medalį iškovojusį Griškonį. Prezidentės teigimu, dar vienas garbingas šio sportininko laimėjimas toliau skleidžia žinią pasauliui apie Lietuvą — talentingų, atsidavusių, ryžtingų sportininkų šalį.

  Tegai:
  irkluotojai, aukso medalis, Ieva Adomavičiūtė, Milda Valčiukaitė, Bulgarija, Lietuva

  Svarbiausios temos