09:37 2019 Gegužės 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Valdininkas, archyvinė nuotrauka

  Telšių rajono savivaldybės valdininkai įtariami korupcija

  © Photo: Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Įtariama, kad atsakingi už įvairias Savivaldybės vykdomų viešųjų pirkimų procedūras savivaldybės tarnautojai priėmė kyšius iš kai kurių pirkimuose dalyvaujančių įmonių atstovų

  VILNIUS, rugsėjo 19 – Sputnik. Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos Telšių rajono savivaldybėje, praneša spaudos tarnyba.

  Įtarimai dėl kyšininkavimo pareikšti Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui K. A., Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjai L. S., Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjui G. L. Dviejų privačių bendrovių vadovams pareikšti įtarimai dėl papirkimo.

  Įtariamųjų darbo vietose, jų namuose atliktos kratos.

  Tiriamos aplinkybės dėl Telšių rajono savivaldybėje neskaidriai vykdytų viešųjų pirkimų. Įtariama, kad minėti Telšių rajono savivaldybės tarnautojai, būdami atsakingi už įvairias Savivaldybės vykdomų viešųjų pirkimų procedūras, priėmė kyšius iš kai kurių pirkimuose dalyvaujančių įmonių atstovų už išskirtinių sąlygų sudarymą ir palankumą šioms įmonėms.

  Dar šia tema

  Korupcija įtariamas Panevėžio meras nušalintas nuo pareigų
  Liberalų lyderis apkaltino VSD pagalba korupcija įtariamai partijai

  Svarbiausios temos