15:11 2018 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1470
 • RUB75.2418
  Baltarusijos traukinys

  Lietuvos muitininkai aptiko cigarečių kontrabandą traukinio vagone su trąšomis

  © Photo: Facebook / Muitinės kriminalinė tarnyba
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (203)
  16 0 0

  Beveik 15 tūkstančių pakelių rūkalų buvo aptikti Klaipėdoje, iš Baltarusijos atvažiavusio traukinio vagone-cisternoje, kuria gabentos Bangladešui skirtos mineralinės trąšos

  VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Klaipėdos teritorinė muitinė Pilies jūrų uosto poste aptiko iš Baltarusijos atvažiavusio traukinio vagone beveik 15 tūkstančių pakelių nelegalių rūkalų, praneša Muitinės spaudos tarnyba.

  Cigarečių "NZ Gold Superslims" kontrabanda buvo aptikta rugsėjo 12 denos rytą iš Baltarusijos traukiniu atvežtame kalio trąšų krovinyje. Bangladešui skirtose trąšose rasta 30 dėžių baltarusiškų cigarečių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais — daugiau nei 46 tūkst. eurų.

  Muitininkai abejoja, kad cigaretės galėjo būti skirtos Bangladešo gyventojams: veikiausiai dėl sustiprintos krovinių apsaugos ar kitų priežasčių kontrabandininkai jų tiesiog nesugebėjo iškrauti kažkuriame iš traukinio maršruto taškų.

  MKT Klaipėdos skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūra.

  Tai jau šeštas didesnės cigarečių kontrabandos sulaikymas geležinkelio transporte šiemet (pernai per visus metus geležinkelyje buvo sulaikytos iš viso penkios panašios siuntos).

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (203)

  Dar šia tema

  Kontrabandinės cigaretės už 350 tūkst eurų sumą buvo paslėptos durpių briketuose
  Tarp medienos drožlių baltarusis slėpė beveik 2 mln eurų vertės cigarečių kontrabandą
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, muitininkai, Klaipėda, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos