22:40 2019 Gegužės 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1139
 • RUB72.0525
  Kaunas

  Paskelbta, kur sekmadienį Kaune galima pasveikinti popiežių

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Popiežiaus Pranciškaus vizitas į Lietuvą 2018 metų rugsėjį (40)
  179 0 0

  Kauno gyventojai ir svečiai, kurie nepateks į Santakos parką, popiežiaus Pranciškaus šv. Mišias ir susitikimus galės stebėti per ekranus, įrengtus Rotušės aikštėje ir Senosios Nemuno prieplaukos amfiteatre, be to, miesto centre veiks informaciniai punktai

  VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Kauno savivaldybė pateikia svarbiausią informaciją visiems, ketinantiems sekmadienį, rugsėjo 23 dieną, atvykti į Kauno senamiestį, kuriame lankysis popiežius Pranciškus, praneša miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Visi kauniečiai ir miesto svečiai, kurie nepateks į Santakos parką, Šventojo Tėvo aukojamas šv. Mišias galės stebėti per du ekranus. Vienas bus įrengtas Rotušės aikštėje, o kitas — Senosios Nemuno prieplaukos amfiteatre. Tiesiogiai per ekranus taip pat bus transliuojamas ir popiežiaus susitikimas su dvasininkais, vienuoliais ir seminaristais, kuris prasidės 15:00.

  Centrinėje miesto dalyje veiks informaciniai punktai, kuriuose bus teikiama visa reikalinga informacija apie popiežiaus vizitą. Juose taip pat bus dalijami nepanaudoti iš visos Lietuvos surinkti nemokami kvietimai į įvairius sektorius Santakos parke.

  Popiežiaus Pranciškaus apsilankymo Kaune schema
  Popiežiaus Pranciškaus apsilankymo Kaune schema

  Turintieji kvietimus į Santakos parką turėtų atvykti iki 8:00. Čia laukimo programa prasidės 5:00, o šv. Mišias popiežius Pranciškus aukos nuo 10:00.

  Po jų bažnyčios vadovas vadinamuoju papamobiliu važiuos nuo Kauno arkivyskupijos kurijos (Papilio g. 5) per Rotušės aikštę iki Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos. Norintys pasveikinti Šventąjį Tėvą šioje atkarpoje turėtų būti iki 14:20.

  Popiežiaus Pranciškaus kelionę per Kauno senamiestį bus galima stebėti ir lauko ekranuose Rotušės aikštėje bei Senojoje Nemuno prieplaukoje.

  Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčia (Rotušės a.) nuo penktadienio vakaro 20:00 iki sekmadienio 5:00 ryto bus atidaryta visą laiką (ir naktį). Čia vyks maldos budėjimas, jaunimas giedos giesmes, bus galima ir sušilti. Savaitgalį senamiesčio kavinės veiks iki paryčių, todėl tikintieji jose galės sušilti ir užkąsti.

  Renginio dalyvių patogumui mieste bus įrengta 320 biotualetų. Dalis jų bus pritaikyta neįgaliesiems. Jie bus išsidėstę Santakos parke, Aleksoto gatvėje, Steigiamojo seimo aikštėje. Tualetai stovės ir prie automobilių parkavimo centrų — Aleksoto aerodrome bei Stulginskio universiteto teritorijoje, taip pat prie Aleksoto funikulieriaus, Raudondvario plente ir Birštono gatvėje.

  Temos:
  Popiežiaus Pranciškaus vizitas į Lietuvą 2018 metų rugsėjį (40)

  Dar šia tema

  Vilniuje pristatomas kelionių maršrutas "Patirk savąją piligrimystės istoriją"
  Popiežiaus vizitui: prekyboje atsirado specialaus traukinio bilietai
  Popiežiaus vizito metu Vilniuje įvedami laikini eismo apribojimai
  Paskelbta popiežiaus Pranciškaus vizito į Lietuvą, Latviją ir Estiją programa
  Tegai:
  Popiežius Pranciškus, Kaunas, Lietuva

  Svarbiausios temos