08:24 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  70

  Nauji informaciniai ženklai "Atsargiai, gulbė ir gulbiukai" įrengti netoli sankryžos su Kretingos gatve, čia klaipėdiečiai ne kartą matė judrų kelią kertančią gulbių šeimyną, kuri ateina iš netoliese esančio tvenkinio

  VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Minint Europos judumo savaitę Klaipėdoje įrengti nauji informaciniai ženklai, praneša miesto savivaldybė.

  Šiaurės prospektu važiuojantys vairuotojai įspėjami būti atidūs, nes šioje vietoje į kelią neretai išeina gulbių šeimyna. Simbolinis naujų ženklų pavadinimas – "Atsargiai, gulbė ir gulbiukai".

  Palanga, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Андрей Богданов

  "Reikia tik pasidžiaugti, kad Klaipėdoje per gatvę gulbė kartais sugalvoja pervesti savo gulbiukus. Tai yra nuostabus įvykis. Klaipėda – unikalus miestas, nes čia miesto centre galima sutikti ir gulbes, ir lapę, ir briedį. Minėdami Europos judumo savaitę galime sau priminti, kad gyvename ne vieni ir visi turime išsitekti šiame pasaulyje bei gerbti vieni kitus. Galų gale, tai yra gera proga nusišypsoti", – sako Klaipėdos miesto mero pavaduotojas Artūras Šulcas.

  Nauji informaciniai ženklai įrengti netoli sankryžos su Kretingos gatve. Šioje vietoje klaipėdiečiai ne kartą fiksavo judrų kelią kertančią gulbių šeimyną, kuri čia ateina iš netoliese esančio tvenkinio.

  Eismą dėl kelyje pasirodžiusios gulbių šeimynos yra tekę stabdyti ir policijos pareigūnams. Informacinius ženklus Šiaurės prospekte įrengė už Klaipėdos gatvių apšvietimo tinklų ir eismo reguliavimo priemonių eksploataciją bei priežiūrą atsakinga bendrovė "Gatvių apšvietimas".

  Anot Klaipėdos mero pavaduotojo Šulco, jei bus poreikis, mieste gali būti įrengta ir daugiau panašių informacinių ženklų.

  Dar šia tema

  Nuo spalio traukinio maršrutas sujungs Klaipėdą ir Šilutę
  Klaipėdoje vyksta tyrimas dėl sunaikintų medžių
  Dėl kvapų Klaipėdos savivaldybė kreipiasi į prokuratūrą
  Tegai:
  kelio ženklai, Klaipėda

  Svarbiausios temos