07:45 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  24

  Kad vienoje iš svarbiausių sostinės Panerių seniūnijos gatvių transporto eismas nesustotų, Lentvario gatvės remonto darbai bus vykdomi atkarpomis

  VILNIUS, rugsėjo 26 — Sputnik. Sostinėje pradedama remontuoti 3 kilometrai Lentvario gatvės — naujas ištisinis asfaltas klojamas nuo Mūrinės Vokės iki Mačiuliškių gatvės, rašoma "Grinda" pranešime žiniasklaidai.

  Iki spalio pabaigos dviejų eismo juostų gatvės atkarpoje bus sutvarkyti kelkraščiai, prie autobusų sustojimo aikštelių įrengti nauji laukimo paviljonai, iškiliosios pėsčiųjų perėjos ir atnaujintas ženklinimas. Gatvės remontui savivaldybė skyrė apie 500 tūkst. eurų.  

  Дорожные работы на улицах Вильнюса
  Naujas ištisinis asfaltas klojamas nuo Mūrinės Vokės iki Mačiuliškių gatvės

  "Pernai buvo sutvarkytos Lentvario gatvės prieigos prie Galvės gatvės, šiemet tęsiame darbus ir atnaujinsime svarbią Lentvario jungtį su Vilniumi. Lentvario gatvėje įsikūrę nemažai gamybos ir logistikos paslaugas teikiančių įmonių. Atnaujinta gatve džiaugsis apie 20 tūkstančių vilniečių, gyvenančių Mūrinės Vokės, Panerių, Pališkių rajonų, kurie kasdien važiuoja iš Lentvario į sostinę ir atgal", – sako UAB "Grinda" direktorius Kęstutis Vaicekiūtis.

  Kad vienoje iš svarbiausių sostinės Panerių seniūnijos gatvių transporto eismas nesustotų, Lentvario gatvės remonto darbai bus vykdomi atkarpomis.

  Дорожные работы на улицах Вильнюса
  Gatvės remontui savivaldybė skyrė apie 500 tūkst. eurų

  Šiuo metu Vilniuje taip pat tvarkomos Parodų, Miškinių, Sausio 13-osios, Antakalnio, Oslo, B. K. Balučio, Pelesos, Džiaugsmo, Kaminkelio, Žarijų, Kauno Vokės, Olandų, Panerių, Sibiro, Markučių, Ramunių ir kitos sostinės gatvės.

  Šiemet įvairiose sostinės seniūnijose bus sutvarkyta net 80 kilometrų gatvių, beveik 10 km iš jų žvyrkelių, sutvarkyta 350 įvažiavimų į daugiabučių namų kiemus, paklota apie 20 km naujų šaligatvių ir bus suremontuota ir 16 km susidėvėjusių. Tam skirtos rekordinės lėšos — 27 mln. eurų.

  Dar šia tema

  Videofaktas: kaip naktimis tvarkoma Antakalnio gatvės danga
  Kelias "Via Baltica" tarp Kauno ir Marijampolės jau rudenį turės keturias eismo juostas
  Sostinėje atnaujinta Verkių gatvė
  Tegai:
  kelių darbai, Vilnius

  Svarbiausios temos