11:48 2019 Rugpjūčio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1076
 • RUB73.3855
  Cigaretės

  Sulaikytas lietuvis, šalia Kauno pardavinėjęs kontrabandinius rūkalus

  © Depositphotos/ underworld1
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (248)
  28 0 0

  "Pardavėjui" gresia bauda iki šešių tūkstančių eurų ir automobilio konfiskavimas, kontrabandinių cigarečių pirkėjui – bauda iki keturių tūkstančių eurų

  VILNIUS, rugsėjo 26 — Sputnik. Pagėgių pasieniečiai Kauno rajone sulaikė kontrabandinių cigarečių pardavėją iš Jonavos rajono ir pirkėją iš Kauno, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Antradienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai Kauno rajono Ramučių gyvenvietėje sulaikė 59 metų Jonavos rajono gyventoją. Sulaikymas vyko tuo metu, kai šis vyras dalį nuosavu automobiliu "Renault Scenic" atgabentų nelegalių rūkalų pardavė 30 metų kauniečiui. 

  Automobilyje "Renault Scenic" VSAT pareigūnai rado 700 pakelių cigarečių "Minsk Super Slims".  Pasieniečiai vėliau atliko kratą jonaviškio garaže, kur dar aptiko tris tūkstančius pakelių cigarečių "Minsk Super Slims", "NZ Gold" ir "Fest", pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis. Taip pat rasti ir maždaug trys litrai, įtariama, nelegalaus alkoholio.

  VSAT pareigūnai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo pradėjo administracinės bylos teiseną. Jonavos rajone gyvenančiam vyrui gresia ne tik bauda nuo keturių iki šiešių tūkstančių eurų, bet ir 2006 metų laidos "Renault Scenic" konfiskavimas. Kontrabandinius rūkalus įsigijusiam kauniečiui gresia bauda nuo 1,5 iki keturių tūkstančių eurų.

  Po apklausos abu pažeidėjus pasieniečiai paleido. Sulaikytas automobilis, cigaretės ir skystis, turintis alkoholio kvapą, saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (248)

  Dar šia tema

  Pustrečio tūkst kontrabandinių cigarečių baltarusis slėpė akumuliatoriuje
  Lietuvis ir baltarusis kontrabandai slėpti panaudojo svetimos sodybos lauko tualetą
  Lietuvos muitininkai aptiko cigarečių kontrabandą traukinio vagone su trąšomis
  Tegai:
  pasieniečiai, kontrabanda

  Svarbiausios temos