19:14 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  27

  Pasirinkus dviratį kaip savo kelionės priemonę, bus galima pamatyti toliau esančius Neringos kampelius, privažiuoti prie objektų, kuriuos sunku pasiekti automobiliu, be to, pagerinti savo fizinę formą ir išvalyti savo kvėpavimo takus

  VILNIUS, rugsėjo 30 — Sputnik. Nors pasibaigė vasaros karščiai, tačiau atėjusi rudenio gaiva nesutrukdys pamatyti Neringos grožio, teigia oficialios Neringos turizmo informacijos svetainės atstovai ir kviečia keliauti dviračiais.

  Penkios priežastys, kodėl verta keliauti Neringoje būtent dviračiu

  1. Naudinga ne tik gamtai, bet ir jūsų sveikatai.

  Dviračiai puikus, aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas. Keliaudami jais ne tik pagerinsite savo fizinę formą, tačiau ir išvalysite savo kvėpavimo takus, nes būtent Neringoje oras, dėl mažesnio automobilių kiekio, ypač ne sezono metu, yra žymiai švaresnis nei kituose miestuose.

  Неринга
  Neringos gamta

  2. Kelyje išvysite išskirtinį kraštovaizdį.

  Neringa išsiskiria savo gamtos grožiu, todėl keliaudami dviračiu pamatysite nuostabių gamtos peizažų bei įvairių augalų rūšių. Siūloma ne tik pravažiuoti, bet ir sustoti pasimėgauti įrengtose stovyklavietėse.

  Даже в пасмурный день Нида выглядит прекрасно
  © Sputnik/ Alisa Babickaya
  Nida net ir apsiniaukusią dieną atrodo puikiai

  3. Saugiai ir greitai pasieksite kelionės tikslą.

  Kelionė pėsčiomis gali užtrukti, norint pamatyti tolimiau esančius Neringos kampelius, esant geram orui, nepraleiskite progos išbandyti Neringos dviračių takų, kurie jus ves per gražiausias vietas, spėsite pasimėgauti vaizdu ir greitai pasieksite kelionės tikslą.

  Солнечные часы в Неринге
  Saulės laikrodis Neringoje

  4. Aplankysite visas lankomiausias vietas.

  Neringoje automobiliu yra sunku pasiekti daugelį įžymių, siūlomų turistams aplankyti vietų, tačiau dviračiu galėsite privažiuoti visur prie norimo aplankyti objekto.

  Неринга
  Neringos lankytojai grožisi gamta

  5. Tausosite gamtą.

  Pasaulyje dėl masinio užterštumo vyksta didelės oro kaitos problemos. Keliaudami dviračiu, prisidėsite prie gamtos užterštumo mažinimo bei išlaikysite palankią jūsų sveikatai Neringos oro kokybę ir aplinką.

  Per visą Kuršių neriją eina dviračių trasa, patenkanti į Lietuvos pajūrio dviračių trasą. Daugiau informacijos apie dviračių trasą galima rasti čia

  Jei atvyksite į Neringą ne savo dviračiu, jį galėsite išsinuomoti vietoje, daugiau apie dviračių nuomos punktus.

  Dar šia tema

  Mažėja rinkliava už įvažiavimą į Neringą
  Neringos savivaldybė sprendžia viešųjų tualetų klausimą
  Jūrų muziejaus lankytojai galės nemokamai automobiliu grįžti į Neringą
  Tegai:
  kelionė dviračiais, Neringa, Lietuva

  Svarbiausios temos