00:09 2019 Rugpjūčio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1103
 • RUB74.2984
  Vogtas Mini Cooper

  Lietuvos pasieniečiai sulaikė Vokietijoje vogtą "Mini Cooper"

  © Photo: VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  19 0 0

  Automobilvežyje, kuriuo iš Vakarų Europos buvo gabenamos keturios naudotos mašinos, pasieniečiai aptiko 2012 metais pagamintą "Mini Cooper SD", ieškomą Vokietijos teisėsaugininkų

  VILNIUS, spalio 3 – Sputnik. Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sulaikė automobilį "Mini Cooper SD", kuris rugpjūčio pabaigoje buvo pavogtas Vokietijoje, praneša spaudos tarnyba.

  Antradienio ryte pasieniečiai kelyje Suvalkai – Marijampolė patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilvežį "Scania" su priekaba.

  Automobilvežį, kuriuo iš Vakarų Europos buvo gabenamos keturios naudotos mašinos, vairavo 46-erių Kaišiadorių rajono gyventojas.  Jis yra samdomas automobilių gabenimu užsiimančios Ukmergės įmonės vairuotojas.

  Pasieniečiams tikrinant gabentų automobilių dokumentus paaiškėjo, kad 2012 metais pagamintas "Mini Cooper SD" kaip, įtariama, pavogtas ir ieškomas Vokietijos teisėsaugininkų. Jie šios transporto priemonės paiešką paskelbė rugpjūčio mėnesio pradžioje.

  Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Mašina buvo nukelta nuo automobilvežio ir saugoma Kalvarijos pasienio užkardoje.

  Vairuotoją pasieniečiai apklausė ir leido jam tęsti kelionę bei gabenti likusius automobilius su tvarkingais dokumentais.

  Dar šia tema

  Kas ketvirtas sulaikomas vogtas automobilis nuvarytas Vokietijoje
  Vogto vilkiko vogtoje puspriekabėje — vogtas prabangus visureigis
  Šūviais stabdytas vogtas BMW susidūrė su vilkiku ir lengvuoju automobiliu
  Tegai:
  vogtas automobilis, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Vokietija

  Svarbiausios temos