09:29 2019 Gegužės 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Keltas Regina Seaways, archyvinė nuotrauka

  Kelto "Regina Seaways" keleiviai gali reikalauti kompensacijos

  © Photo: Министерство обороны Литвы
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  43 0 0

  Kai keltas pagaliau pasiekė Klaipėdą, iš karto prasidėjo tyrimas, kuris turi nustatyti variklio gedimo priežastis; pasibaigus tyrimui keleiviai galės reikalauti kompensacijos

  VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Incidentą Baltijos jūroje patyrusio kelto "Regina Seaways" keleiviai gali reikalauti kompensacijos iš laivybos kompanijos, sakė RIA Novosti "DFDS" komunikacijos vadovas Vaidas Klumbys.

  Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras antradienį, apie 13:45, gavo pagalbos signalą iš "DFDS Seaways" keltų linijų kelto "Regina Seaways", kad reikalinga pagalba, galimai įvykus gaisrui mašinų skyriuje.

  Iš pradžių buvo pranešama, kad kelte įvyko sprogimas variklio skyriuje. Vėliau laivybos kompanijos, kuriai priklauso keltas, atstovas teigė, jog nebuvo jokio sprogimo, tiesiog variklio skyriuje buvo juntama vibracija ir pasirodė dūmai.

  Keltas spalio 1 dieną plaukė iš Kylio uosto (Vokietija) į Klaipėdą.

  "Mes rekomenduojame keleiviams, jei jie turi skundų, susisiekti su kompanija dėl kompensacijos, tačiau prieš tai būtina nustatyti avarijos priežastis. Šiuo metu techninė tarnyba aiškinasi variklio gedimo priežastis", — sakė Klumbys.

  Pasak jo, tyrimas gali užtrukti mėnesį, o antradienį, 22:30, į Klaipėdos uostą atplaukę kelto keleiviai neišreiškė skundų ir pretenzijų.

  Dar šia tema

  Laivybos kompanija: dreifuojančiame Baltijos jūroje kelte nebuvo gaisro
  Incidentą Baltijos jūroje patyręs keltas pats plaukia į Klaipėdos uostą
  Tegai:
  keltas, Baltijos jūra

  Svarbiausios temos