22:07 2019 Gegužės 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1139
 • RUB72.0525
  Kalėjimas, archyvinė nuotrauka

  Iš Vilniaus pataisos namų bandė pabėgti nuteistasis

  © Фото: policija.lt
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  48 0 0

  Taip pat vienas iš kelių dešimčių nuteistųjų pradėjo grasinti pareigūnams fiziniu susidorojimu, bandė išprovokuoti kitus nuteistuosius masiniams neramumams

  VILNIUS, spalio 4 - Sputnik. Spalio 2 dieną Vilniaus pataisos namuose nuteistasis bandė išbėgti iš patalpos, praneša Kalėjimo departamentas.

  Atliekant nuteistųjų gyvenamosios patalpos apžiūrą vienas nuteistasis, bandydamas išbėgti iš patalpos, pastūmė pareigūną. Jam buvo nurodyta likti vietoje, tačiau nuteistasis reikalavimų nevykdė, todėl pareigūnas panaudojo fizinę jėgą.

  Lukiškių kalėjimas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александра Липовец

  Iškvietus daugiau pareigūnų, vienas iš kelių dešimčių nuteistųjų, buvusių šalia, vartodamas necenzūrinius žodžius, pradėjo grasinti pareigūnams fiziniu susidorojimu, bandė išprovokuoti kitus nuteistuosius masiniams neramumams, tačiau pareigūnai suvaldė situaciją ir nuteistieji išsiskirstė. Abu pareigūnų nurodymų nepaisę nuteistieji buvo izoliuoti.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal baudžiamojo kodekso 286 straipsnį "Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui" ir 287 straipsnio pirmąją dalį "Grasinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui". 

  Kalėjimų departamento vadovybės pozicija dėl darbuotojų saugumo užtikrinimo yra principinga ― sąžiningai pareigas atliekančių darbuotojų teisės bus saugomos ir ginamos visomis teisėtomis priemonėmis.

  Dar šia tema

  Žmona tris kartus bandė perduoti draudžiamus daiktus įkalintam vyrui
  Gautas pranešimas apie galimas riaušes Pravieniškių pataisos namuose
  Tegai:
  Vilnius

  Svarbiausios temos