09:29 2019 Gegužės 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Kebabas, archyvinė nuotrauka

  Vilniaus maisto ir veterinarijos tarnyba uždarė tris miesto kavines

  © Depositphotos/ Pronina_Marina
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  203 0 0

  Visose trijose kavinėse trūko tvarkos, nustatyta įvairių higienos normų pažeidimų, rasta produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais

  VILIUS, spalio 4 – Sputnik. Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai šią savaitę laikinai sustabdė trijų sostinės viešojo maitinimo įmonių veiklą, praneša spaudos tarnyba.

  Dėl patikrinimų metu nustatytų grubių pažeidimų savo veiklą laikinai turės nutraukti UAB "Frutlita" kavinė-kebabinė (J. Jasinskio g. 1), MB "Planeta" kavinė-baras (A. Goštauto g. 2/A. Jakšto g. 15) bei UAB "Sadovskaja ir Ko" kavinė-parduotuvė Juodšiliuose (Mokyklos g. 2).

  Sprendimus laikinai stabdyti įmonių veiklą Vilniaus VMVT priėmė įvertinusi, kad dauguma pažeidimų įmonėse buvo nustatyti pakartotinai. Kavinėse trūko tvarkos, nustatyta įvairių higienos, produktų laikymo pažeidimų.

  Visose trijose viešojo maitinimo įmonėse rasta produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais, o UAB "Frutlita" ir UAB "Sadovskaja ir Ko" – neženklintų ar be įsigijimo dokumentų. MB "Planeta" personalas dirbo be specialios aprangos.

  Dar šia tema

  VMVT neleido realizuoti daugiau kaip 370 t netinkamų maisto produktų ir pašarų
  Košėje iš Vokietijos rasta salmonelių
  Tegai:
  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), Vilnius

  Svarbiausios temos