06:41 2019 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1030
 • RUB70.3933
  Pasieniečiai

  Lietuvos pasieniečiai su kontrabanda sulaikė Baltarusijoje gyvenantį lietuvį

  © Photo: Facebook / Valstybės sienos apsaugos tarnyba
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  37 0 0

  Per sieną į Lietuvą iš Baltarusijos permestą krovinį su kontrabandiniais rūkalais vyras ketino kuo skubiau nugabenti toliau nuo sienos

  VILNIUS, spalio 5 — Sputnik. Ignalinos pasieniečiai Švenčionių rajone sulaikė Baltarusijoje gyvenantį Lietuvos pilietį su trimis tūkstančiais pakelių cigarečių, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  32-ejų metų vyras buvo sulaikytas Vigadkos kaimo prieigose, miške už pusšimčio metrų nuo sienos su Baltarusija linijos. Baltarusijoje gyvenantis Lietuvos pilietis į Lietuvą buvo atvykęs legaliai.

  Sulaikymo metu vyras bandė sprukti nuo pasieniečių, bet buvo prisivytas ir sulaikytas. Čia pat VSAT pareigūnai aptiko ryšulius, kuriuose buvo trys tūkstančiai pakelių cigarečių "Fest" su baltarusiškomis banderolėmis.

  Pasieniečių sulaikyti kontrabandiniai rūkalai
  Pasieniečių sulaikyti kontrabandiniai rūkalai

  Įtariamaa, kad šis krovinys ką tik buvo permestas į Lietuvą iš Baltarusijos, o sulaikyto Lietuvos piliečio užduotis buvo kuo skubiau rūkalus gabenti toliau nuo sienos.

  Ignalinos pasieniečiai dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėjo administracinio nusižengimo bylos teiseną. Už tai Baltarusijoje gyvenančiam Lietuvos piliečiui gresia bauda nuo  keturių iki šešių tūkstančių eurų. Šią bylą nagrinės teismas. Įteikus šaukimą atvykti į jį  asmuo buvo paleistas.

  Dar šia tema

  Už kontrabandos krovimą dviem lietuviams gresia iki 6 tūkst eurų baudos
  Lietuviai kontrabandines cigaretes slėpė degalų bake
  Lietuvos pasieniečiai sulaikė latvį, vežusį migrantus iš Vietnamo
  Tegai:
  kontrabandiniai rūkalai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Lietuva

  Svarbiausios temos