01:46 2019 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1173
 • RUB71.1373
  Agnė Šeleikaitė

  Lietuvos plaukikė Agnė Šeleikaitė iškovojo auksą jaunimo olimpinėse žaidynėse

  © Photo: Lietuvos Vyriausybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  3810

  Tik vasarą baigusi mokyklą kaunietė buvo nepralenkiama 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje jaunimo olimpinėse žaidynėse Buenos Airėse

  VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Lietuvos plaukikė Agnė Šeleikaitė Argentinoje vykusiose jaunimo olimpinėse žaidynėse plaukimo krūtine 50 m finale iškovojo aukso medalį.

  Į klausimą, ar Lietuvos jaunimo olimpinė rinktinė namo grįš su medaliais, plaukikė Agnė Šeleikaitė atsakė jau antrą jaunimo olimpinių žaidynių dieną. Lietuvė 50 metrų krūtine finale buvo greičiausia, iškovojo aukso medalį ir privertė arenos DJ'ų sugroti Lietuvos himną, teigiama LTOK pranešime spaudai.

  "Prieš plaukimą jaučiau jaudulį, kas man nėra būdinga.  Tikėjausi geresnio rezultato, bet medalis yra, tai gal viskas gerai. Smagu, labai smagu, pirmą kartą man grojo Lietuvos himnas. Svarbiausia dabar neužmigti ant laurų, jau rytoj manęs laukia 100 metrų plaukimas", — po apdovanojimų ceremonijos kalbėjo Šeleikaitė.

  Su pergale sportininkę pasveikino Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir ministras pimininkas Saulius Skvernelis.

  Pasak šalies vadovės, talentingų jaunosios kartos sportininkų medaliai ypač džiugina Lietuvą – tai įkvepianti viltis sulaukti dar daug skambių laimėjimų ir kurti pergalingą šalies plaukimo istoriją.

  Prezidentė padėkojo plaukikei už Lietuvai padovanotą auksą. Valstybės vadovė palinkėjo, kad sportininkės pastangos siekiant tikslų būtų įvertintos, visada lydėtų stiprybė, pasitikėjimas savo jėgomis ir sėkmė.

  "Džiaugiuosi jaunąja Lietuvos sportininke, kuri dar kartą įrodė, kad mūsų sporto stiprybė slypi kiekvieno sportininko viduje, nepriklausomai nuo amžiaus ar iškovotų titulų. Visi jie savo sunkiu darbu, ryžtingu nusiteikimu gali iškovoti aukščiausias pergales. Tad linkiu tiek Agnei, tiek ir visiems šalies sportininkams dar skambesnių pasiekimų ir didžios sėkmės ateities varžybose", — teigiama premjero sveikinime.

  Dar šia tema

  Būsimoji čempionė Rūta Meilutytė mokėsi plaukti ne pirmo šviežumo baseine
  Tegai:
  plaukimas, Buenos Airės, Lietuva

  Svarbiausios temos