08:25 2019 Liepos 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1215
 • RUB70.6525
  Automobilio degalų bake įrengta slėptuvė

  Sulaikytas baltarusis, kontrabandines cigaretes slėpęs degalų bake

  © Photo: Valstybės sienos apsaugos tarnyba
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  11 0 0

  Automobilio degalų bake įrengtoje slėptuvėje Baltarusijos pilietis bandė įvežti į Lietuvą daugiau kaip 600 pakelių cigarečių

  VILNIUS, spalio 10 — Sputnik. Latežerio punkte Druskininkų pasieniečiai sulaikė baltarusį, kuris į Lietuvą automobilio degalų bake įrengtoje slėptuvėje bandė įvežti daugiau kaip 600 pakelių cigarečių, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai Latežerio kontrolės punkte tikrino į Lietuvą iš Baltarusijos atvykstantį automobilį "Volkswagen Passat" baltarusiškais numeriais.

  43-ejų vairuotojo, Baltarusijos piliečio, dokumentai buvo tvarkingi, tačiau pasieniečiams įtartinas pasirodė mašinos degalų bakas. Netrukus VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad jame yra slėptuvė.

  Bakas buvo atskirtas pertvara. Mažesnėje dalyje buvo keli litrai dyzelino, kuriuo varomas automobilis. Didesnė dalis buvo prigrūsta cigarečių "Korona", "Minsk City" ir "Minsk Capital" pakelių su Baltarusijos akcizo ženklais. Iš viso baltarusis taip bandė įvežti 620 pakelių nelegalių rūkalų.

  Dėl kontrabandos pasieniečiai baltarusiui pradėjo administracinės bylos teiseną. Užsieniečiui gresia bauda nuo 1400 iki 3000 eurų ir 1994 metų laidos automobilio konfiskavimas. Šią bylą nagrinės teismas.

  Baltarusiui buvo įteiktas šaukimas į jį atvykti. Po apklausos vyras paleistas. Cigaretės ir automobilis saugomi Druskininkų pasienio užkardoje.

  Dar šia tema

  Lyg Formulės 1 mechanikai: muitininkai per minutę iš padangos ištraukė kontrabandą
  Vilnietis bandė kontrabandines cigaretes gabenti į Britaniją kompiuteriuose
  Uostamiesčio pasieniečiai su įkalčiais sulaikė rūkalų krovikus
  Pustrečio tūkst kontrabandinių cigarečių baltarusis slėpė akumuliatoriuje
  Lietuviai kontrabandines cigaretes slėpė degalų bake

  Svarbiausios temos