00:19 2018 Lapkričio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1346
 • RUB74.9036
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (208)
  12 0 0

  Dėl kelio remonto Baltarusijoje ketvirtadienį ir penktadienį galimi eismo ribojimai Medininkų – Kamenyj Log kontrolės punkte

  VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Dėl Baltarusijos teritorijoje vyksiančių kelio remonto darbų ketvirtadienį ir penktadienį galimi eismo ribojimai tarptautiniame Medininkų – Kamenyj Log kontrolės punkte, praneša Lietuvos valstybės sienos apsaugos tarnybą (VSAT).

  Trečiadienio pavakarę Baltarusijos pasieniečiai VSAT informavo, kad spalio 18 ir 19 dienomis Baltarusijos pusėje, atkarpoje nuo kontrolės punkto Kamenyj Log iki sienos su Lietuva, bus vykdomi kelio remonto darbai. Tam bus naudojama speciali technika.

  Kaimyninės šalies pareigūnai Lietuvos pasieniečiams pranešė, kad dėl to galimi laikini apribojimai transporto priemonėms vykti per Kamenyj Log punktą.

  Tarptautinis kontrolės punktas Medininkai – Kamenyj Log yra didžiausias, veikiantis Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje. Per parą į abi puses sieną per jį kerta vidutiniškai apie tris tūkstančius transporto priemonių ir apie šešis tūkstančius asmenų.

  Kiti arčiausiai Medininkų veikiantys tarptautiniai punktai yra Šalčininkų ir Lavoriškių.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (208)
  Tegai:
  pasienio kontrolės punktas, Lietuva, Baltarusija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos