17:01 2019 Birželio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  cigarečių kontrabanda

  "Diplomatas" iš Baltarusijos buvo sučiuptas su cigarečių kontrabanda

  © Photo: LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  25 0 0

  Muitinės pareigūnai išsiaiškino, kad automobiliu važiavęs Baltarusijos pilietis nebeturi diplomatinio statuso, o automobilio diplomatiniai numeriai nebegalioja

  VILNIUS, spalio 23 - Sputnik. Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Medininkų kelio poste automobilyje "Volvo S 80" su diplomatiniais numeriais aptiko cigarečių kontrabandą.

  Mašinos apžiūros metu muitinės pareigūnai pastebėjo, kad pabeldus skiriasi "Volvo" priekinių ir galinių durelių skleidžiamas garsas. Paprašius dureles atverti, apatinėje jų dalyje buvo pastebėti cigarečių pakelių fragmentai.

  Susisiekus su Lietuvos užsienio reikalų ministerija, paaiškėjo, kad automobiliu važiavęs Baltarusijos pilietis V. B. nebeturi diplomatinio statuso, o automobilio diplomatiniai numeriai nebegalioja.

  Tuomet mašinoje buvusios slėptuvės buvo išardytos, jose rasta 5 705 pakelių baltarusiškų cigarečių. Be to, vienoje iš slėptuvių rasti ir tikri, galiojantys "Volvo S 80" automobilio numeriai.

  Pareigūnų žiniomis, naudotą automobilį su nebegaliojančiais diplomatiniais numeriais V. B. buvo įsigijęs iš vienos tarptautinės institucijos, kurioje anksčiau dirbo.

  MKT Vilniaus skyriuje pradėtam ikiteisminiam tyrimui dėl kontrabandos vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra. Automobilis ir cigaretės buvo sulaikyti, Baltarusijos pilietis po apklausos paleistas, skyrus kardomąją priemonę – piniginį užstatą.

  Tegai:
  kontrabanda, Baltarusija

  Svarbiausios temos