06:23 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  73

  Vilniuje norvegai ir lietuviai kuria bendros gamybos vaidybinį filmą pagal norvegų rašytojo romaną "Vogti arklius"

  VLNIUS, spalio 27  — Sputnik. Vilniaus kino biuras informuoja, kad nuo 10:00 valandos ryto pradėjo ruoštis filmavimui, o sekmadienį, spalio 28 dieną, 08:00–20:00, filmuojant filmą "Vogti arklius" Gedimino prospekto dalyje nuo J. Tumo-Vaižganto iki Jogailos gatvės bus draudžiamas transporto priemonių eismas, 12:00–17:00 trumpam (iki 3 min.) draudžiamas pėsčiųjų eismas, rašo Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

  Darbų aptvėrimo zoną reikia apvažiuoti gretimomis gatvėmis, rekomenduojama J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto ir Vilniaus gatvėmis.

  Ограничения движения по проспекту Гедиминаса
  Sekmadienį ribojamas eismas Gedimino prospektu dėl filmo filmavimo

  Nuo spalio 27 dienos 22:00 iki spalio 28 dienos 17:00 rezervuojamos automobilių stovėjimo vietos prie pastatų A. Jakšto g. 27, A. Stulginskio g. 5, Vasario 16-osios g. 16 ir 40, sutvarkymo darbai bus atliekami iki spalio 28 dienos 20:00.

  Vėlinės, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Filmuojamas filmas — tai istorija apie herojų, kuris atsisveikina su miestu ir pasitraukia į miško namelį, į tipišką norvegišką vienumą. Būdamas šešiasdešimt septynerių, trokšta ramios ir išmintingos vienatvės — be muzikos, televizijos, su radijo žiniomis ir šunyte Lyra jis nori ramiai nugyventi jam skirtą laiką. Tačiau kaimynystėje taip pat gyvena vienišas vyriškis su šunimi. Tai — berniukas iš seniai praėjusios 1948-ųjų vasaros, po kurios viskas pakrypo kitaip. Šiame skandinaviškai tyliame, išmintingame, rūsčiame romane vėl atrandama išsiilgta šiaurietiška ramybė.

  Dar šia tema

  Grybauskaitė Prezidento rūmuose susitiko su britų aktore Helen Mirren
  Vilniuje filmuojamas filmas, bus eismo ribojimų
  Tegai:
  filmavimas, kino filmavimas, eismo ribojimas, Vilnius

  Svarbiausios temos