20:26 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  45

  Keleivinis lėktuvas "Boeing 737" nukrito prie Javos salos vakarinės pakrantės. Visi jame buvę žmonės žuvo

  VILNIUS, spalio 29 - Sputnik. Lietuva pareiškė užuojautą dėl šimtų gyvybių pasiėmusios lėktuvo "Boeing 737 MAX" katastrofos Indonezijoje.

  Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė palinkėjo visokeriopos stiprybės, ištvermės ir susitelkimo aukų šeimoms, artimiesiems ir visiems Indonezijos gyventojams įveikiant šios skaudžios nelaimės padarinius.

  Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis taip pat pareiškė užuojautą Indonezijos žmonėms. Lietuvos Vyriausybės vardu jis palinkėjo žuvusiųjų artimiesiems tvirtybės ir vienybės šią sunkią netekties valandą, rašo ministrų kabineto spaudos tarnyba.

  Skrydžių bendrovės "Lion Air" keleivinis lėktuvas "Boeing 737", kuriame buvo 189 žmonės, tarp kurių trys vaikai, du pilotai ir šeši palydovai, pirmadienį, netrukus po pakilimo iš Džakartos oro uosto, sudužo jūroje. Remiantis naujausiais duomenimis,  visi jame buvę žmonės žuvo.

  Pasak Indonezijos susisiekimo ministerijos Civilinės aviacijos generalinio direktorato vadovo Sinduso Rahajaus, prieš galutinai dingdamas iš radaro lėkuvas buvo paprašęs leisti grįžti į bazę. Pranešama, kad per ankstesnį skrydį tas pats orlaivis buvo pranešęs apie gedimą, bet šis buvo pašalintas.

  Tegai:
  užuojauta, lėktuvo katastrofa, Lietuva

  Svarbiausios temos