11:37 2019 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Gedimino kalnas, archyvinė nuotrauka

  Neįprasta gelbėjimo operacija: Gelbėtojai vadavo Gedimino kalno lankytojus

  CC0 / pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  167 0 0

  Gedimino kalno saugos tarnyba, neįsitikinusi, kad visi kalno lankytojai sėkmingai nusileido ir paliko teritoriją, užrakino beveik 2 metrus siekiančios tvoros vartus, ir žmonės liko anapus jų

  VILNIUS, spalio 30 – Sputnik. Ugniagesiai gelbėtojai padėjo žmonėms išlįsti pro Gedimino kalną juosiančią tvorą.

  Spalio 29-osios vakarą Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad grupė žmonių, tarp jų ir su mažamečiais vaikais, negali išeiti pro užrakintus Gedimino kalno vartus.

  Saugos tarnyba, neįsitikinusi, kad visi kalno lankytojai sėkmingai nusileido ir paliko teritoriją, užrakino beveik 2 metrus siekiančios tvoros vartus, ir žmonės liko anapus jų.

  Informacija apie įvykį pirmiausia buvo perduota Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui. Policijos pareigūnai, nuvykę į vietą ir susipažinę su situacija, paprašė ugniagesių gelbėtojų pagalbos. Ketinta padėti žmonėms perlipti tvorą pasinaudojant kopėčiomis, bet vėliau įsitikinta, kad galima išlįsti ir pro vartų apačią. Kad moterys nesusiteptų drabužių, džentelmeniški ugniagesiai patiesė ant žemės užtiesalą, ir kalno lankytojai nesunkiai buvo išvaduoti.

  Bendrasis pagalbos centras pataria gyventojams pasidomėti planuojamų aplankyti objektų darbo valandomis iš anksto. Kaip teigiama įvairiuose informacijos šaltiniuose, spalio–kovo mėnesiais Gedimino kalno teritorija lankytojams prieinama nuo 7 iki 18 valandos.

  Tegai:
  ugnegesiai, Gedimino kalnas

  Svarbiausios temos