20:51 2019 Liepos 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Pažaislio vienuolynas

  Kaunas atnaujina Pažaislio vienuolyno prieigas

  © Photo: Kauno miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  60 0 0

  Čia asfaltuojami pėsčiųjų takai, kuriais niekas nesirūpino ilgus metus, vėliau miške bus demontuoti senieji ir bus įrengti nauji suoliukai ir šiukšliadėžės

  VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. Atnaujinimo darbai vyksta gamtos perlu vadinamame Pažaislyje. Čia atnaujinami pėsčiųjų takai, naikinami šabakštynai, o pavasarį kauniečių patogumui bus įrengti suoliukai, praneša Kauno savivaldybės spaudos tarnyba.

  "Pažaislio vienuolyno prieigose išsiraizgiusius takus pamėgusios tiek jaunos šeimos su vaikais, tiek ir dviratininkai, ar į paplūdimius vasarą keliaujantys poilsiautojai. Norime, jog iškylos negadintų ištrupėję, nelygūs takai ir sutręšę suoliukai, todėl ir ėmėmės paprastų, bet būtinų tvarkymo darbų", – sakė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas.

  Pasak Šiliausko, bendras atnaujinamų takų ilgis siekia tris kilometrus. Pavasarį kauniečių patogumui miške bus įrengti nauji patogūs suoliukai ir šiukšliadėžės.

  Pastarąsias kelias savaites Pažaislyje taip pat vyko kasmetiniai miško priežiūros darbai. Jų metu miškas buvo vaduojamas nuo šabakštynų ir krūmokšnių bei tapo šviesesnis. Šiuo metu kelininkai atnaujina susidėvėjusius takus.

  Takai Pažaislio vienuolyno prieigose
  Takai Pažaislio vienuolyno prieigose

  Šiuo metu laisvalaikio erdvių atnaujinimo darbai vyksta Draugystės, Santarvės, Santakos parkuose, Nemuno ir Nevėžio santakos draustinyje, Aleksoto apžvalgos aikštelėje bei Marvelės upelio slėnyje. Šįmet kauniečiams duris atvėrė rekonstruoti Dainavos ir Kalniečių parkai.

  Kaunas pasiryžo iki 2020 metų atnaujinti visus miesto parkus ir laisvalaikio erdves.

  Dar šia tema

  Kauno Nemuno saloje ateinantį pavasarį pražys naujas sakurų parkas
  Senieji Kauno troleibusai virs gatvės meno kūriniais
  Kauno jaunimui ― neformali laisvalaikio erdvė
  Tegai:
  Lietuva, Kaunas

  Svarbiausios temos