14:59 2019 Balandžio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1123
 • RUB72.2100
  Vyro suėmimas, archyvinė nuotrauka

  Internete pasklido vaizdo įrašas, kaip "neprofesionaliai" elgiasi policija

  © Photo: Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  27 0 0

  Internete pasklidus vaizdo įrašui, kuriame praeivis užfiksavo, kaip policijos pareigūnai panaudoja jėgą prieš prekybos centre suimtą vyrą, policija pažadėjo atlikti tarnybinį patikrinimą

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Lietuvos policija savo "Facebook" paskyroje pasidalino vaizdo įrašu ir paaiškino jame užfiksuotą situaciją.

  Reaguodami į pasirodžiusią filmuotą medžiagą pagal pirminius faktus policijos atstovai informuoja, kad vakar, lapkričio 6 dieną, buvo gautas iškvietimas dėl neblaivaus, pirkėjus parduotuvėje užgauliojančio ir prie jų besikabinėjančio vyro. Policijos pareigūnams nuvykus pagal iškvietimą ir bandant sulaikyti neblaivų ir agresyviai nusiteikusį vyrą, pastarasis pasipriešino ir bandė smogti policijos pareigūnui.

  "Dėl šios priežasties buvo panaudota fizinė jėga ir spec. priemonės. Asmuo buvo sulaikytas, jam surašytas protokolas už pasipriešinimą policijos pareigūnams", — rašoma žinutėje.

  Vėliau, rašo policija, paaiškėjo, kad šis vyras policijai gerai žinomas, jau 4 kartus teistas, mažiausiai 20 kartų baustas už administracinius pažeidimus, girto pasirodymą viešoje vietoje, pasipriešinimą policijos pareigūnams ir kitus viešosios tvarkos pažeidimus.

  Dėl pareigūnų fizinės jėgos ir spec. priemonių naudojimo Šiaulių policija pradėjo tarnybinį patikrinimą ir informacijos patikslinimą. Gavus papildomos medžiagos, bus sprendžiama, ar pareigūnai elgėsi teisėtai ir adekvačiai.

  Vaizdo įrašu pasidalino "Facebook" vartotojas Marius Aleksiunas ir paprašė policijos pateikti komentarą.

  Dar šia tema

  Lietuvos policininkai panaudojo šaunamuosius ginklus prieš agresyvius šunis
  Videofaktas: policija pričiupo vyrus, kurie išsinešė alkoholio iš baro po 22:00
  Videofaktas: kaip girtas "policininkas" pateko į nakvynės namus
  Tegai:
  policija

  Svarbiausios temos