08:49 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  60

  Ketvirtadienį, apie 11:00 valandą, gautas pranešimas, kad Šalčininkuose, Jano Sniadeckio gimnazijos pastate, nenustatytas asmuo pripurškė dujų

  VILNIUS, lapkričio 15 — Sputnik. Kai kam pripurškus dujų Šalčininkų Jano Sniadecko gimnazijoje, evakuota apie 700 žmonių – mokinių ir mokytojų. Keli vaikai atsidūrė ligoninėje, medikų pagalbos prireikė ir vienai mokytojai, praneša RIA Novosti.

  Ketvirtadienį, apie 11:00 valandą, gautas pranešimas, kad Šalčininkuose, Jano Sniadeckio gimnazijos pastate, nenustatytas asmuo pripurškė dujų.

  Gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Leokadija Palevič sakė, kad, greičiausiai, mokyklos koridoriuje, netoli mokytojų kambario, iš balionėlio buvo išpurkštos dujos. Tačiau tiksliai nustatyti, kokios dujos panaudotos, Visuomenės sveikatos centro specialistams nepavyko, nes jiems atvykus patalpos jau buvo išvėdintos.

  Po dujų atakos moksleiviai buvo paleisti namo, pamokos nutrauktos. Ar pamokos vyks penktadienį, bus sprendžiama kartu su Visuomenės sveikatos centro specialistais.

  Ligoninėje atsidūrė 8 vaikai. Vienai mokytojai pagalba suteikta vietoje.

  Šią savaitę tai jau antras panašaus pobūdžio incidentas Lietuvos mokyklose. Pirmadienį panaši dujų ataka įvykdyta Vilniaus Radvilų gimnazijoje. Tąkart į ligoninę buvo išvežtas 21 moksleivis. Po medikų apžiūros vienuolika jų buvo palikti ligoninėje, dešimčiai leista gydytis ambulatoriškai.

  Dar šia tema

  Priimami prašymai dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti ir nemokamo maitinimo
  Tegai:
  dujos, gimnazija, Šalčininkai

  Svarbiausios temos