03:56 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Saulius Skvernelis pakvietė Čekijos oro linijas atkurti tiesioginį reisą į Vilnių; pasak premjero, tai būtų prielaida kurti glaudesnius ekonominius ir turistinius ryšius

  VILNIUS, lapkričio 16 – Sputnik. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Čekijos ambasadoriumi Lietuvoje Vítu Korseltu ir aptarė dvišalių santykių raidos perspektyvas.

  Susitikimo metu akcentuota, kad valstybes sieja geri ekonominiai santykiai, matomas potencialas toliau plėtoti dvišalę prekybą, investicijas, ir Čekijos įmonės galėtų aktyviau investuoti mūsų šalyje.

  Premjeras taip pat pasiūlė atkurti tiesioginį reisą Vilnius – Praha.

  "Manau, kad Čekijos žmonės žymiai geriau pažintų ir atrastų Lietuvą, pajūrį, jei Vilnių ir Prahą sujungtų tiesioginiai oro skrydžiai. Todėl kviečiame Čekijos oro linijas atkurti tiesioginį reisą į Vilnių. Tai tikrai būtų rimta prielaida kurti glaudesnius ekonominius ir turistinius ryšius", ― sakė premjeras.

  Susitikimo metu paminėtas sėkmingas bendradarbiavimas mokslo, švietimo srityse. Premjero manymu, abiejų šalių tyrėjai ir mokslininkai galėtų kooperuotis vykdant tarptautinius, regioninius projektus ― sekti bendradarbiavimo lazerių srityje pavyzdžiu. Ypač didelis bendradarbiavimo potencialas regimas gyvybės mokslų srityje. 

  Susitikime premjeras taip pat paminėjo Čekijos karių dislokavimą NATO priešakinių pajėgų batalione. Kitais metais Čekijos oro pajėgos atvyks į  NATO oro gynybos bazę Šiauliuose.

  Dar šia tema

  "Ryanair" atšaukė rugpjūčio 10-osios skrydį iš Vilniaus į Berlyną
  "Ryanair" skrydžiai brangs dėl naujų mokesčių rankiniam bagažui
  Lietuvos oro erdvėje daugėja skrydžių
  Tegai:
  Vilnius, Praha

  Svarbiausios temos