19:39 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  272

  Naujas Kalėdų miestelis atidaromas paskutinį lapkričio šeštadienį eglutės įžiebimo renginiu Geležinkelių lauko muziejuje

  VILNIUS, lapkričio 18 – Sputnik. Šventiniu laikotarpiu pirmą kartą Geležinkelio stoties teritorijoje įsikurs alternatyvus Kalėdų miestelis, praneša Susisiekimo ministerija.

  Bendruomeniškumą ir jaunųjų menininkų kūrybiškumą skatinantis renginių ciklas "Šventinė Stotis: Nepriklausomas Kalėdų miestelis" startuos lapkričio paskutinį šeštadienį netradicinės eglutės įžiebimo renginiu Geležinkelių lauko muziejuje.

  Miestelyje taip pat veiks gatvės maisto turgus, kur virtuvės šefai gamins maistą, vyks muzikos atlikėjų pasirodymai, bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, o nuo gruodžio į miestelį pakvies Kalėdų mugė, įsikursianti Vilniaus geležinkelio stoties pagrindinėje salėje.

  Vienas iš renginių ciklo "Šv. Stotis: Nepriklausomas Kalėdų miestelis" organizatorių Darius Kupliauskas teigia,  jog 2018-ieji turi būti, kai Vilnius tampa toks kaip kitos Europos sostinės, kurios jau organizuoja alternatyvius renginius savo miestiečiams ir svečiams.

  "Jau kelis metus su komanda mąstėme apie alternatyvų Kalėdų miestelį ir vis didėjantį žmonių norą švęsti kitaip arba tiesiog – taip kaip nori!  Organizuodami renginių ciklą "Šv. (šventinė) Stotis: Nepriklausomas Kalėdų miestelis" didelį dėmesį skyrėme kokybei, estetikai bei įvairovei, kuri yra būtina šiandienos vartotojui. Tikime, jog mūsų lankytojus sujungs kitoks požiūris į šventes", – teigė Kupliauskas.

  Naują Kalėdų miestelį organizuoja "Lietuvos geležinkeliai". Bendrovė Vilniaus geležinkelio stoties teritorijoje įgyvendina modernizavimo projektą "Vilnius Connect". Jis apims mobilumo, modernių biurų, prekybos, paslaugų ir pramogų parką. Viena geležinkelio stočių koncepcijų yra ta, kai vienoje vietoje galima gauti platų paslaugų spektrą – maitinimą, apsistojimą, biuro nuomą.

  Dar šia tema

  Parduotuvės "Maxima" nedirbs per Kalėdas
  Klaipėdoje vėl skelbiama Kalėdų eglutės paieška
  "Norfos" parduotuvės nedirbs pirmąją Kalėdų ir Naujųjų metų dieną
  Festivalyje "Vaikų Kalėdų sala" bus išrinkti vilnietiškiausių vaikų knygų kūrėjai
  Tegai:
  Kalėdos, Vilnius

  Svarbiausios temos