13:15 2019 Kovo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1302
 • RUB72.7425
  radiatorius

  "Kauno energija" vartotojams grąžins apie 2,4 mln. eurų

  © Depositphotos /
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  82 0 0

  Nuo šių metų gegužės 1 dienos iki rugsėjo 30 dienos vartotojams buvo grąžinta 880 tūkst. eurų

  VILNIUS, lapkričio 23 - Sputnik. Per šiuos metus Kauno šilumos vartotojams bus grąžinta apie 2,4 mln. eurų, informuoja bendrovė "Kauno energija".

  Nuo šių metų gegužės 1 dienos iki rugsėjo 30 dienos vartotojams buvo grąžinta 880 tūkst. eurų faktinių ir į šilumos kainą įskaičiuotų kuro įsigijimo ir suvartojimo bei šilumos įsigijimo kainų skirtumo.

  Ši suma grąžinta vartotojams dar šių metų pavasarį priimtu bendrovės valdybos sprendimu šilumos kainą papildomai sumažinus 0,62 ct/kWh.

  Laikotarpiu nuo spalio 1 dienos iki šių metų pabaigos mažesnės, nei galėtų būti, šilumos kainos pavidalu vartotojams planuojama grąžinti dar apie 1,5 mln. eurų.

  Pastaruoju metu viešojoje erdvėje padažnėjo pranešimų dėl susidariusių vartotojų permokų, todėl bendrovė kreipėsi į Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją, prašydama pateikti visuomenei nešališką informaciją apie galiojančios šilumos kainodaros principus.

  Komisija pateikė atsakymą, kuriame, be kita ko, sakoma, kad "sprendimą dėl naujos AB "Kauno energija" bazinės šilumos kainos priėmė šių metų rugsėjo 13 dienos posėdyje."

  Komisija pateikė atsakymą, kuriame, be kita ko, sakoma, kad "Komisijos interneto svetainėje www.regula.lt yra viešai skelbiama visa informacija apie Komisijos posėdžius (pažymos, nutarimų projektai, priedai), todėl visi suinteresuoti asmenys turi galimybę detaliai su ja susipažinti, išanalizuoti pateikiamus duomenis ir skaičiavimus."

  Dar šia tema

  "Kauno energija" ant savo pastatų įrengs saulės jėgaines
  Baltarusija tiki, kad Astravo AE energija reikalinga lietuviams
  Tegai:
  Kaunas

  Svarbiausios temos